Terra Naturi

Ár:   650 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. május 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Intenzíven ápolja és ellenőrzött biogazdálkodásból származó sheavajat és napraforgóolajat tartalmazó összetételével hidratálja a bőrt. Gyümölcsösen édes, kényeztető narancsillattal.

rcsennge

2019. május 7.

Tavaly nyáron kb 4 tubussal használtam el belőle. Elég masszív, de az én száraz bőrömnek nagyon jó volt.
Ahogyan előttem is írták, elég volt 2 naponta használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Ahogyan előttem is írták, elég volt 2 naponta használni.

Enca

2019. március 13.

Testvajként használtam, olyan sűrű és tápláló. Parfüm nem kell melle, annyira erős illata van. Szeretem, újra nem veszem, csak este tudtam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Tvylvis

2019. február 9.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Elhasználtam, de biztosan nem veszem újra. Ami kissé csalódás volt, hogy ez elvileg egy lotion, így könnyedebb, folyósabb állagra számítottam. Ehelyett úgy kellett kiimádkozni a tubusból, sokkal inkább tégelybe való termék. Mindennek megfelelően viszonylag nehezen oszlatható el, és hosszabb idő kell a beszívódáshoz. Ezért én kizárólag este használtam, és egy kicsit mindig a hálóingem szívott fel. Pozitív, hogy nagyon jól ápol, mélyen és hosszan hidratál, szerintem akár kétnaponkénti használat is elég lehet. Az illata visszafogott, kellemes, narancsos. Nem rossz testápoló ez, csak én jobban szeretem a gyorsabban felszívódó krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol