Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A krémtusfürdő tisztítja és kényezteti a száraz bőrt. A növényi alapú, kímélő felületaktív anyagok gyengéden, szárító hatás nélkül tisztítják a bőrt. A vanília és a finom kakaó jóleső, lazító hatású illata körbeöleli bőrét és kényezteti érzékeit.

babyface

2013. január 13.

nem igazán lopta be magát a szívembe pedig a maga kategóriájában szerintem tökéletes! :) a kakaó és a vanilia hallatán egyből összefutott a nyál a számban rohantam is megvenni. beleszaglászva azonban csalódás volt az illata elég gyenge nyomokban felfedezni a vaniliát de inkább virágosabb oldalról és én még némi gyümölcsöt is vélek felfedezni benne, kakaó sehol. ennek ellenére megvettem, használgatom tényleg kíméletes, megfelelően habzik. finom selymes marad utána a bőr, de nem hiszem hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Mo0nlight

2012. április 1.

Én nagyon szeretem, elsősorban az illata miatt vettem meg, de minden téren elégedett vagyok vele. Elég sok tusfürdőm van, de viszonylag gyakran használom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

encimokus

2012. április 1.

Finom, édes illata van, hasonló a testápoló változatához. Nem kell sok belőle, pamacson jól habzik, pedig krémes az állaga. Kevésbé szárít, mint a szappanok, nem kell feltétlenül testápoló utána. Nekem öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

magyarry

2012. március 21.

Nagyon meglepő illattal, nagyon fura állaggal rendelkezik ez a tusfürdő. Majdhogynem kellemetlen vagy csak szokatlan. Valóban kevésbé szárít, mint más tusfürdők. Értékelem a viszonylag jó összetételét. Lehet, mire elfogy jól összeszokunk. Meglátjuk. Most 4*-ot ér nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA