Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok és az alkoholszármazék ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Deep black színben kapható. Kiszerelés: 8 ml. Keféje dúsít és ível.

Buklika

2017. december 27.

Ovális fekete'fiolás', rózsaszín feliratos kiszerelésben vettem meg.
Nagyon hamar elmaszatolódik nekem és pereg. A márka eddig nekem abszolút bevált, nagyon szeretem a barátságos összetevőket, de sajnos ezzel melléfogtam. A Volume lashes testvéréről pozitív véleményeket írtak, úgyhogy kipróbálom majd azt, hátha az jobbam szuperál, mert nekem ez siralmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Ovális fekete'fiolás', rózsaszín feliratos kiszerelésben vettem meg.

jns.melinda

2014. január 19.

Párszor már használtam és szerintem egész jó. A kefe kézre áll, szép fekete a színe. Párszor végig kell menni, hogy feltűnőbb legyen, de könnyen szárad, így nem gond. A szilveszteri sminkem is ezzel készítettem és semmi hiányérzetem volt. Viszont van egy furcsaság, ami az illata, nekem tetszik, kellemes vaníliás, viszont piszok erős és sokáig érzem felkenés után is. Natúr terméknél nekem fura. Jobban tetszik, mint a korábban próbált alverde. Göndörítővel tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Kissa

2013. július 10.

Hát érdekes hatása van. Korábban alverde spirálokat használtam, de gondoltam ez is megér egy esélyt. A kinézetével nincs is gondom, tetszik felkenve. De elég érzékeny a szemem, és sokszor csípi, miközben rakom fel. Bele se megy a szemembe, egyszerűen ami párolog belőle, az csíp. Alkohol vagy valamelyik összetevő, de nem kellemes érzés. Ezt még elhasználom, de biztos nem veszem többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

p.edit1965@gmail.com

Korcsoport: >54
2012. szeptember 11.

Én is megvettem(sajnos!)mert arra gondoltam mivel tartósitószer mentes hogy nem fog irritálni,,de csalódtam!!! felkenés után kb 4-óra elteltével szörnyen könnyezett a szemem,csipett.és iszonyuan fájt a fejem is már az irritációtól.igy hát lemostam,és itt van használatlanul..kidobásra vár! Esetleg ha tudtok olyan szempillaspirált ami nem okoz ilyen tüneteket irjatok imailt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

sydney

2012. június 22.

Nekem is tetszik. Nagyon szép fekete színű, tényleg "deep black". Nem csinál drámaian hatalmas és műszempilla-hatású pillákat, de két rétegben azért már elég látványos. Gyorsan szárad, nem keményednek meg tőle a pilláim. Viszont nekem kicsit az alsó pilláimról hajlamos elmászni úh érdemes időnként ellenőrizni. Mondjuk nálam ez a nem natúr spirálokra is jellemző, összességében szerintem van olyan jó, mint egy középkategóriás sima spirál, de kellemesebb összetevőkkel. 4,5 pontot adnék a pici elkenődése miatt, de nem lehet, így felkerekítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

eszter

2012. április 29.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, könnyen lehet felkenni, nem maszatolódik el, szép fekete és a keféje is jó, szinte egy mozdulattal lehet szép szempillákat varázsolni vele!Ráadásul az ára is kedvező és kibírt egy teljes napot, amikor meleg időben kirándultunk, nem pergett le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.