Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skin, Módosítva: 2017. március 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, ápoló matt rúzs, gazdag pigmentáltsággal.

4 színben kapható

alcyone

2019. május 29.

Egy málnásabb és egy halvány rózsás árnyalat jött velem haza nemrégiben, mert annyira megkapó színei voltak. A rózsaszín rózsás árnyalatot szinte bármikor fel tudom kenni, a bogyós színt bár ritkábban, de nem szemhangsúlyos sminkeléskor tökéletesen ki tudom használni. Könnyen felvihető rúzs, szép matt színt nyújt, bár kicsit szárít és nem túlzottan tartós - vagy csak én babrálok sokat a számmal, nem tudom. Ennek ellenére úgy gondolom, már csak a természetessége végett is jobban megérte nekem, mint korábbi vásárlásaim. Ha elfogy és lesz még ilyen, újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

vkata96

2018. december 14.

A nude árnyalatban vettem meg. Eddig ez a márka ismeretlen volt számomra, de örülök hogy adtam neki egy esélyt. Nagyon szép színe van, könnyű viselet és nem szárít. Sajnos a tartóssága nem az igazi, de nap közben rá lehet frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Odil

2018. november 18.

A bogyóakármi árnyalatot keresem rúzsban már évek óta mindenhol, természetes, megharapdált, sötétebb ajakszín, kifinomultan szép hétköznapokra. Egy óránál tovább nem tart sajnos, de cserébe krémes, jó viselni, hidratál, és abszolút problémamentesen kopik, szerintem két hónap alatt elhasználom, és veszem az újat is, amíg nem találom meg ugyanezt a színt tartós verzióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

zsulil

2018. július 2.

Igazi vérvörös rúzst kerestem és nála találtam meg ami bejött. Tényleg matt, nem nagyon krémes, de nem is pereg le pár óra után. Szép telt piros árnyalata van, nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

pm2013

2018. május 30.

Két színben van (korall és egy málnásabb árnyalat) és a többi általam használt/ismert matt rúzsokkal ellentétben ennek a felvitele után is érzem a számon a termékben lévő olajakat. Tetszik, hogy nem szárad olyan cuppanósan szárazra vagy összeragadósra, hanem megmarad egyfajta krémes érzet. Azonban ennek ellenére is enyhén szárítónak érzem, így nem használom egymás utáni napokon, hanem más - nem matt - rúzsokkal felváltva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Eszter4

2018. május 27.

Nekem a Coral árnyalata van meg, szép természetes színe van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Nekem a Coral árnyalata van meg, szép természetes színe van. :)

alexaa1

2018. április 23.

nekem a nude árnyalat van meg, ami kicsit barnásabb, mint én szeretném, de egy kis szájfénnyel sokkal jobban néz ki. nem szupertartós, evés-ivás után újra kell használni, de ár-érték arányban megfelelő. kicsit szárít, de nem túl vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Cirné

2018. január 19.

Évek óta kerestem egy bizonyos színű rúzst, téglaszínű pontosabban narancsba hajló, nem túl élénk, mondhatni nude árnyalatot. A Müllerben járva véletlenül rábukkantam a 01 Get Rusty-ra és azonnal tudtam, hogy megtaláltam. Valóban kiemeli a száraz részeket, de egy balzsammal nagyon klassz. Én pirosítónak is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

DoraArt

2017. szeptember 6.

Nekem a 01 Rose és 04 Nude árnyalatok vannak meg. A Nude számomra semmi extra, hétköznapokra pont jó. A Rose árnyalatot viszont nagyon imádom, abszolút kedvenc: szép tavaszi/nyári szín, vidám, de nem túlzottan hivalkodó. A rúzs maga szép matt hatású, szerintem nem is szárít túlzottan, de én azért legtöbbször szoktam alá egy kis ajakbalzsamot kenni. Nekem a tartóssága is megfelelő, nálam evésnél/ivásnál sem szokott egyszerre lejönni, a kopása szép, belülről halványodik el, ha esetleg nem tudom egy evés után megigazítani akkor se lesz csúnya, vagy tűnik el teljesen, csak halványodik. Egy egész napot azért nem bír ki, ha többször is eszek, de ár/érték arányban szerintem nagyon szépen teljesít, sokkal jobban bírja, mint pl. az Alverdés rúzsok, amiket szintén használtam már. Ja, és az összetevői is nagyon szép természetesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Ciánka

2017. augusztus 24.

Számomra erős közepes. A 04 Nude árnyalat van meg. Száraz hatású rúzs, csak megfelelően hidratált ajkakon mutat jól, ennek hiányában nagyon kiemeli a száraz részeket és beül a ráncokba. A színe majdnem megegyezik a szám alapszínével, de ad egy kis pluszt. Sajnos nem túl tartós, az ivást sem nagyon bírja, megkopik, evésnél pedig teljesen lejön. Összességében nem érzem pénzkidobásnak, elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol