Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emimo, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   16,5 ml
Lelőhely:   Müller

Kivételesen könnyed és finom formulájának köszönhetően könnyen kenhető az arc bőrén. A finom matt hatású hab szép, homogén és makulátlan kinézetet biztosít viselőjének.

Garantáltan természetes és organikus összetevőjű kozmetikum. A parfum, valamint a linalooltól a coumarinig felsorolt minden összetevő tanúsítvánnyal rendelkező organikus mezőgazdasági termesztésből származik, illetve természetes illóolaj.

2 árnyalatban kapható

Ár: 600 Ft , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Bank posta
rcsennge

2019. május 7.

Imádom! Napi használat mellett kb 6-7 hónapig kitart egy ilyen tégely - kb 3.-at fogyasztom most. Szeretem, hogy nagyon vékony rétegben és kicsit vastagabban is szépen fel lehet kenni.
Finishe matt, így púderezésre nem igazán szorul.
02 Natural beige árnyalatban használom, kicsit tud igazodni az aktuális bőrszínemhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Finishe matt, így púderezésre nem igazán szorul.

DVeronika

2018. május 30.

A 02 natural beige árnyalatot vettem. Van egy kis színem - nem vagyok fehér, se kifejezetten barna és ez az árnyalat egy kicsit már sápaszt. Előtte szintén a márka Nude perfection alapozóját használtam, azzal folyékony - olajos állaga és a viszonylag széles színskála miatt abszolút elégedett voltam, csak a pipettás kiszerelés nem valami gazdaságos, ezt pedig a kis tégelyből az utolsó darabkáig ki lehet nyerni. Enyhe fedésű, de nagyon szépen egységesít, bár nekem amúgy sem problémás a bőröm, ráadásul vízhiányos is, így nem vagyok matt rajongó. Kombinált, zsíros bőrre, vagy olyannak, aki nyárra választja "diszkógömb" hatású fényvédő fölé, nagyon jó ellensúlyozó lehet, maszkhatás nélkül. Csak azért 4 csillag, mert az én bőrömön még hidratáló fölé is túl száraz matt és mindössze 2 szín közül lehetett választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. május 27.

Én nagyon szeretem a Terra Naturi egyes termékeit. Mivel az Alverde megszüntette az én nagy kedvencemet, a habállagú alapozóját, más mousse után kellett néznem nyárra. Ilyenkor ui. jobban szeretem a napvédők mellett ezt a típusú, kicsit púderesebben száraz alapozót használni, és nem az Alverde vagy Sante könnyed, de krémesebb, tubusos alapozóit. Elefántcsontszínt vettem. Más a tégelyben és felkenve is a színe, mint amilyen az Alverde volt, de úgy tűnik, be fogja tölteni az űrt, amit annak a kilistázása hagyott. Szépen tudom az ujjaimmal elkenni, szép matt és természetes szín lesz az eredmény. Nagyon kevés kell belőle, mert egy kis pötty is viszonylag nagy területen kenhető gyorsan szét. Kellemes illata van, fedése enyhe kis természetes. Az alverdés színét és állagát jobban szerettem, de jónak tűnik. Aki szereti a habállagú alapozókat, azoknak ajánlom. De nem a szuper 5-ös kategória, inkább az 5-ös alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate