Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2012. március 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A készítmény ápolja és vitalizálja az érett bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó értékes argánolaj esszenciális és telítetlen zsírsavakban gazdag, védi a bőrt a szabad gyökök káros hatásai ellen. A béta-karotinban, ásványi anyagokban és nagy  arányban esszenciális zsírsavakban gazdag gránátalmamag-olaj antioxidáns és bőrsimító tulajdonsággal rendelkezik. A sheavaj és jojobaolaj a bőrt puhává varázsolja, óvja a kiszáradástól és védi a környezeti hatásokkal szemben, így segíti a bőr természetes regenerálódását.

Sueann

2018. november 25.

Pozitív meglepetés volt ez az 1000 Ft-os natur krém. Már elhasználtam egy flakonnal és végig szépen karbantartotta a problémás bőröm. Soha, de tényleg egy napra sem jött elő a dermatitiszem, vagy rosaceám mióta használtam. Nem emlékszem rá, hogy ilyen korábban lett volna. Hidratál és egész nap szép a bőr tőle. Nem tűnik el nyomtalanul és nem zsirosít. A végeredmény egy kellemes érzetű, tapintású, jól ápolt bőr. Este még mindig hidratált bőr. Az anti aging hatásról nem tudok mondani semmit, de az is eredmény, ha ezzel a hatásával a megelőzésben részt vesz. Lehet rá tenni sminket, cc krémet. Ma már kicsit másképp néz ki a csomagolás mint a képen. Anti agingben lehet turbozni az olajával és esetleg más natur szérumokkal, alátéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. augusztus 18.

Jó kis krém, én nem aggódom az alkohol miatt. Jobban zavarna, ha kevés összetevő között állna elöl, arányait tekintve nagyobb mennyiségben, nem ennyi összetevő között. Ez az INCI már megváltozott! Az alkohol az 5. helyen, utána meg vagy 20 összetevő még. Engem jobban zavarna, ha durvább tartósítószer lenne benne. Kedvelem a Terra Naturi krémeit.
AQUA, COCOGLYCERIDES, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL*, GLYCERIN, ALCOHOL*, GLYCERYL STEARATE CITRATE, COCO-CAPRYLATE, CETEARYL ALCOHOL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL*, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, SODIUM LEVULINATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, XANTHAN GUM, ARGANIA SPINOSA KERNEL EXTRACT, stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

majoreszternora90

2017. január 26.

Hogyan lehet ennyi alkoholt beletenni egy natúr termékbe? Tudom, hogy tartósító helyett, de akkor is. Totál kiszárította a bőrömet. Próbáltam argán olajjal turbózni, de úgysem vált be. Testápolóvá léptettem elő, de amikor rájöttem, hogy a lábam szára fázik, amikor rákenem, annyi nyavalyás alkoholt nyomtak bele, hogy párolog és hűt, nagy ívben dobtam ki a fenébe. Mínusz 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Szolara

2016. július 30.

Nagyon szeretem a Müller Terra Naturi termékeit, és kellemesen csalódtam ebben a gránátalmás nappali- (kb. 1000 Ft), és éjszaki krémben (kb. 1000 Ft). 40-50-es korosztály számára készült. Nagyon könnyű, kellemes illatú natúr kozmetikum. Tavasszal és nyáron használom; egyébként a Berber Beauty tunéziai natúr kencéket szoktam magamra kenni, azok kifejezetten jók a hideg, hűvös időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

Booha

2015. október 15.

Bár nem tartozom a kijelölt korosztályba, mégis megvettem ezt a krémet az összetevői miatt. Gondoltam a fiatal bőrömnek nem árthat ha ilyen szép összetevői vannak a krémnek. Nos nem is ártott. Az első krém amivel teljesen megvagyok elégedve. Nagyon jó árban van, és nagyon puha hidratált lesz tőle a bőröm. A felvitel utáni bőr kipirosodást én nem tapasztaltam. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Az éjszakai párjával használtam, egyik első natúrkozmetikmom volt. Kombinált, vízhiányos a bőröm. A krém nem okozott zsírosodást, puha, ápolt volt a bőröm. Könnyű volt rá sminkelni is. A használat során néha foltokban kipirosodott tőle a bőröm a felvitel után, de ez pár másodperc után eltűnt. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, ennyi pénzért kevés megbízható, és hatásos - natúr - kozmetikumot lehet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

miraclereka

2012. június 7.

Szeretem, fogom még venni. Nem zsíros, lágy nappali krém. Az ára is igen kedvező. Igaz, fényvédőt mindig használok még mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.