Terra Naturi

Ár:   695 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildike, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Barbara5

2020. augusztus 29.

Gyorsan beszívódik, nincs erős illata, nekem kifejezetten kellemes az illata. Ár-érték arányban megfelelő, máskor is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

fytandi

2020. január 3.

Imádjuk a párommal az illatát és az enyhén mentolos hatását is. Ár érték arányban nagyon szuper kis testápoló.
Hozza a várt hatást , nekem gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Hozza a várt hatást , nekem gyorsan beszívódik.

veganita81

2019. december 10.

Picit nehéz krém, de szépen felszívódik és szuperül hidratál. Illata frissítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Picit nehéz krém, de szépen felszívódik és szuperül hidratál. Illata frissítő.

vkata96

2019. május 23.

Elég intenzív krém, kicsit nehezen kenhető, de ez engem nem zavar, még nyáron se, sőt. Jobban szeretem az ilyen nehezebb krémeket. Az illata nagyon fincsi frissítő. Viszonylag gyorsan beszívódik, bár annyira nem, hogy reggel is tudjam használni. Szépen hidratál is, az ár-érték arányról pedig már ne is beszéljünk :) A rózsás társát is szívesen kipróbálnám. Egyetlen dolog nem tetszik benne, mégpedig ez a tubusos kiszerelés, annyira nem praktikus, mindig összefogdosom krémesen és aztán olyan nehéz kinyomni a krémet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

bernadettu

2018. október 7.

Estére teljesen megfelel, nem túl erős illat, nem hagy ragacsos réteget. Ez volt az első termék, amit tőlük próbáltam és elégedett vagyok, de mégsem érzem azt, hogy csodaszer lenne. Legalább a csomagolása praktikus.

Amikor megbontottam, még nyárias idő volt, ebben a hidegben már kevésnek érzem, de mivel 6 hónap a lejárati ideje, igyekszem elhasználni. Nyáron sokkal jobb lenne, de sajnos így alakult. Viszont nem érzem csodaszernek, így valószínűleg nyáron sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Sisszy

2018. október 6.

Nagyon klassz mentás illata van (az más kérdés, hogy a narancsot nem lehet benne érezni), viszont nagyon nehezen szívódik be, így általában este szoktam használni. Jól hidratál, de nem túl krémes, inkább tusfürdő állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

ciseklusek

2018. augusztus 17.

Kellemes, frissítő illat, szép, de nem túl bonyolult összetevők. Én vagyok az egyetlen, úgy tűnik, akin kissé nehezen szívódik be. Este nem gond, de ha reggel használom, és nem várok eleget, egy réteg marad rajtam, ami a melegben leolvad rólam. Szerettem volna jobban szeretni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Golyakalifa

2017. december 13.

Nyár óta használom, és nagyon szeretem. Kellemesen dús, de a bőröm hamar beszívja. A hatása napokig érezhető, nem szükséges minden nap újrakenni, még így télen sem. Ár-értékét tekintve kiváló, biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

anonymus001

2017. október 18.

Tegnap vettem a Müllerben, nagyon jó kis testápoló, bár én kéz krémnek is használom :). Könnyed nyári, (bár én ősszel vettem :D) nem túl zsíros, hamar felszívódik, egy kevés is elég, pedig nekem elég száraz a kézfejemen a bőr. Eddig bevált, szerintem nem fogok benne csalódni. Plusz pont, hogy állatkísérlet mentes a termék, amit nagy piktogramokkal fel is tüntetnek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Dorci1987

2016. december 6.

Kipróbáltam ezt is a tusfürdőjével együtt, szépen hidratált, de semmi extra igazából, ám a szép összetevők és a kellemes hidratáltság miatt megkapja az 5*-ot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid