Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrstimuláló bőrradíros tusfürdő papaya- és mangókivonattal.

Szilikon- és ásványi olaj-mentes, dermatológiailag tesztelt

Vegán

zsazsa

2020. augusztus 6.

Nekem nagyon bejön, sok benne a szemcse, mindennapi radírozásra bőven elég. Zuhany után puha a bőröm, szeretem használni, nem habzik, így úgy érzi az ember sok kell belőle. Ajándékba kaptam, de magamnak is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

cattitude

2020. július 28.

sajna nem valami jó az a tusfürdő/bőrradír, nem várom el, hogy karistolja a bőröm, de szinte semennyi radírozó darabka sincs benne... meglehetősen híg, így sokat kell belőle használni. az illata eleinte tetszett, de már az sem, van benne valami zavaró. nem tudom, a benne lévő gyümölcskivonat és tejsav mennyire hámlasztják a bőrt, amíg zuhanyzás közben néhány percig rajtam van... de egész puha a bőröm utána és nem szárad ki. a problémásabb területeken (lábfej, hónalj) át kell mennem rendes tusfürdővel is, mert nem érzem kifejezetten tisztítónak. elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid