Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok és az alkoholszármazék ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Fekete színben kapható. Keféje dúsít és ível.

rcsennge

2019. május 7.

Na. Ez. Életem. Spirálja.
De komolyan.
Nem tudom, hogy tudtam korábban nélküle élni... Rengeteg szempillaspirált próbáltam már, de ilyen szép szempillákat semelyik másik nem tudott produkálni. Olyan, mintha műszempillám lenne. Nekem nem maszatolódik, nem mászik el sehova. Legalább 4x vettem már újra és amióta felfedeztem, nem veszek másikat - na jó ... csak ha vízállót szeretnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Na. Ez. Életem. Spirálja.
De komolyan.

Coffee123

2018. november 10.

Sajnos pár óra után maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Sajnos pár óra után maszatolódik.

szlili

2017. augusztus 26.

Mindennapokra tökéletes. Nem csinál műszempilla hatású óriási pillákat, de nem is irritálja a szememet mint az alverdes szempillaspirálok. Az ára kedvező és még naturkozmetikum is. Szuper keféje van, könnyű vele dolgozni, alsó szempilláimra nagyobb sminkhez is ezt használom. Könnyen lemosható, de egy nagyobb nevetés vagy elérzékenyülés esetén utána kell igazítani, mert maszatolódik. Amikor másikkal felváltva használtam a kiszerelés felénél már elkezdett peregni, most hogy főleg ezt használom nem tapasztaltam ilyet.
Már többször újravásároltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Már többször újravásároltam. :)

deakreka

2016. október 5.

Lepereg.Szar. Nem ajánlanám senkinek, csak ha valakit nagyon utálok. Akkor egy jó kis állásinterjú előtt, vagy fontos eseményre. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

delorean

2016. február 12.

Nekem nem maszatolódik, csak akkor, ha bénázok reggel, de az nem a spirál hibája, hanem az enyém. :D Azt mondanám erre a spirálra, hogy a mindennapokra tökéletes, és szerintem nyugodtan lehet rá mondani azt is, hogy mérsékelten vízálló. Mivel én bringával közlekedem télen-nyáron, ezért nyilván praktikusabb lenne egy vízálló szempillaspirált használnom, csakhogy azt nem akarok. Úgyhogy nem jött más szóba, mint az Alverde, Terra Naturi. Régebben Alverde szempillaspirált használtam, de az már szemerkélő esőben is elkenődött, ezért váltottam erre. Tényleg volt olyan is, hogy eláztam, mert nem volt nálam esőkabát, úgy kellett hazabringáznom, és nem folyt le. A hóesést viszont nem bírja, a hópelyhek rajtamaradnak a szempillámon, majd szép lassan elolvadnak, és bizony akkor elkenődhet. :D De egyrészt már profi módon tudom törölgetni a vizet/könnyeimet a szemem alatt úgy, hogy ne kenődjön el, másrészt fizikai védelemmel is lehet ezen segíteni (viharsapka, téli kalap). De párás időt, szemerkélő esőt simán legyőzi.

Ja igen, még egy tipp a végére: Hagyjatok neki időt reggel, hogy megszáradjon, miután spiráloztok, és csak akkor induljatok el otthonról, akkor nagy valószínűséggel nem fog elkenődni. Szóval amíg szárad, addig csináljatok valami mást, reggelizzetek, kávézzatok stb. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

katuc77

2016. február 12.

A Müllerben akciós volt, és úgy gondoltam, itt az ideje kipróbálnom a márkát, és ezzel a szempilla spirállal fogom kezdeni. Sajnos csalódást okozott. Nagyon nehezen szárad, és maszatol. Minden reggel összekeni a szemhéjamat, amit azután nehéz korrigálni. Van egy jó "trükköm" ezt elkerülendő. Ha egy kis tükröt az állam alá teszek, és abba lefele nézek, úgy festem ki a szempilláimat, elkerülöm ezt a maszatolást. De ezzel a spirállal sajnos ez sem válik be. Gondolkoztam, hogy ezt, vagy egy másikat vegyek meg, talán a másik mellett kellett volna döntenem. Azért elhasználom, de ezt a fajtát biztosan nem fogom újra venni. Én azt sem igazán veszem észre, hogy dúsítana, és szépen ívelt lenne tőle a szempillám.

Update: Sajnos egy hónapnyi használat után sem vagyok jobban kibékülve vele. Most, hogy azért már sűrűsödik a festék, még mindig nagyon maszatol. Nem is használom minden nap, mert ha kicsit nyirkosabb az idő, vagy reggel jobban könnyezik a szemem, azonnal szétkenődik az egész. El fogom használni, mert ki nem akarom dobni, de tuti, hogy nem veszem meg újra. Pontot már nem vonok le, mert amúgy meg nagyon jó kis spirál lenne.
Viszont a márkának adok még egy esélyt, mert a Müllerben járva felfedeztem egy új szempilla spirált, ami a Volume & Precision Mascara nevet kapta. Akciósan 950 Ft, szép halvány lilás csomagolása van. Nem tudtam ellenállni a csábításnak. Ki még nem próbáltam, majd ha ez elfogy, de nagyon bízom benne, hogy nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

martinkitty

2015. szeptember 21.

Nagyon nagyon jó!
Az én szempillámról minden lejön/ felragad /lefolyik ami nem vízálló.
Ez nem vízálló és mégis tökéletes!!!! Egyszer sem jött le és nagyon szép barna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Nagyon nagyon jó!
Az én szempillámról minden lejön/ felragad /lefolyik ami nem vízálló.
Ez nem vízálló és mégis tökéletes!!!! Egyszer sem jött le és nagyon szép barna.

bogarka8992

2015. április 13.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt a szempillaspirált, már egy ideje kerestem valami natúrt. Nekem nagyon bevált:) Szépen szétválasztja és hosszítja a pilláimat, nem irritálja a szememet és az illata is jó :) rajtam elég tartós is, nem pereg le nap végére sem, biztos, hogy újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Goldapple

2015. április 12.

Végre egy szempillaspirál, ami nem csípi a szemem, amitől nem potyognak a könnyeim a felkenést követően. Kevés, nem dús szempillám van, csodát nem is tesz vele, de mivel nem okoz allergiát - gondolom a natúrsága miatt- ezért nekem minden pénzt megér. Szeretem, újra fogom venni az tuti. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

c_andersen

2015. március 12.

Update: le kell, hogy vonjak 2 csillagot, sajnos nagyon potyog, pedig szuper kis spirál lenne.
2 hete vettem meg, keresve az ár-érték arányban megfelelő utódot. Nekem nagyon bejön! Ahogy előttem is írták: nem ígéri a dúsítást-hosszabbítást, nekem nem is kell, de gyönyörűen kiemeli a pillákat, szépen szétfésüli és az illatát imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.