Terra Naturi

Ár:   595 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Wandus

2019. február 10.

Jól hidratáló krém, de engem irritál az illata, túl erős és nem egy természetes illat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

tonic

2018. december 20.

Viszonylag szerettem ezt a krémet,mert aránylag hamar beszívódott,mert volt benne körömvirág,aminek ismerjük jótékony hatását,meg shea vaj is,viszont sosem értettem,hogy ha vmit egy bizonyos összetevővel hirdetnek,akkor az miért nem szerepel előbb az összetevőlistán,vagyis miért nincs benne több hatóanyag... De mint mondtam,ettől függetlenül is szerettem, sőt én a Terra Naturi márkát is viszonylag szeretem úgy általában. most a szemhéjalapjukat fogom kipróbálni, kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

renataH

2016. január 24.

Nem rossz, egy átlagos kézkrém. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, nincs tolakodó illata. De valahogy nekem nem az igazi mégsem, és így vagyok az egész terra naturi márkával is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Adri24

2015. december 4.

Még csak pár napja használom, de nekem nagyon bevált!
Hamar beszívódik, nincs erős szaga, és nagyon puhává teszi a kezet.
Próbáltam más natúrkozmetikumot is, de nekem ez jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Még csak pár napja használom, de nekem nagyon bevált!
Hamar beszívódik, nincs erős szaga, és nagyon puhává teszi a kezet.
Próbáltam más natúrkozmetikumot is, de nekem ez jobban bevált.

Luca33

2014. március 2.

Ezzel a termékkel óhajtottam kipróbálni az első terra naturi termékemet. Hát, nem vagyok elragadtatva. Először kinyomva vizes hatású, majd ha elkenem a kezemen viaszos, majd beivódik. A szaga nem a megszokott RM DM, kicsit mintha szúrós lenne az elején. Teljesen normális kézkrém, bár én többet vártam volna tőle. Az összetevői egyébként annyira nem szépek, sok az alkohol és a tartósító, meg a fölös illatanyag. Nem veszem újra, de valakinek biztosan pont tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Szonya

2013. július 3.

Szerintem nem rossz, főleg így nyáron. Jól beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet, meleg időben kellően hidratál, télre már nem lenne elég. Nálam még mindig az Alverde körömvirágos viszi a pálmát, de azzal pénzügyileg kicsit elszaladt a ló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

sydney

2012. december 5.

Hatásában teljesen átlagos kézkrém. Szépek az összetevők, de hidratálásban többet várok egy kézkrémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract