Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

zalla

2013. március 5.

A sminket szépen lehozza, kicsit talán olajos érzet marad utána, de ez elviselhető. Az illata kellemes, a csomagolása még mindig rémes, de 3-400 Ft-ért mindenképpen megéri! Főleg, hogy natúr termék...
update: Sajnos most már én is tapasztalom, hogy csíp. A csomagolás pedig napi szinten kihoz a sodromból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Amy

2012. szeptember 28.

A sok pozitív vélemény hatására szerettem volna kipróbálni, de én egy müllerben sem találtam:(és azt mondták, hogy lehet, hogy ez kifutó termék:(
Tényleg nem lehet már kapni???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Tényleg nem lehet már kapni???

picinetti

2012. augusztus 19.

Imádom. Isteni illata van,gyönyörűen lehozza a sminket és nem irritálja a szememet. Natúrkozmetikumhoz képest eszméletlenül olcsó is.
Egyetlen szépséghibája,h kicsit nehézkes kinyomni .. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Egyetlen szépséghibája,h kicsit nehézkes kinyomni .. :D

Alice83

2012. július 29.

Nem szeretem a krémes sminkeltávolítókat (kiv. a mosdókenőcs), de ezt a jó ára és számomra tetszetős dizájn miatt mégis megvettem..alapvetően nem volt rossz, szépen dolgozott, de nem éreztem különlegesnek..ami tényleg idegesített h nehezen lehetett kivarázsolni a flakonból..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

amatar

2012. július 24.

Nagyon jól leszedi a sminket, és hihetetlenül finom illata is van. Puha lesz tőle a bőröm, jó érzés használni, ellenben tényleg minden alkalommal küzdeni kell, hogy kijöjjön, de ez igaz az összes Terra Naturi termékre. Én nem tapasztaltam, hogy csípett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

shpgrl08

2012. július 24.

nekem is a legjobb lemosóm volt eddig, és sajnos a múlt idő marad is. kivonták, lecseréli a müller a teljes terra naturi kollekciót. remélem, hasonló lesz helyette, esetleg praktikusabb csomagolásban. Mindent tökéletesen lemosott, kellő olajtartalommal ahhoz, hogy ne dörzsölje és ráncosítsa a szemem környékét, és mégsem maradt utána zsíros érzés. nem natur prémium termék sem tudta ezt. sajnálom, hogy nem lesz elérhető többet ebben a formában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

victoriaa

2012. június 5.

Az eddigi legjobb sminklemosóm, bár rá kellett jönni, hogy lehet kiimádkozni a dobozából :) Én csukott kupakkal fejjel lefelé 1-2szer a kézfejemhez ütöm, így a krém tökéletesen kijön. Az illata valami imádni való, soha nem cserélném le!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

szöszike

2012. április 29.

Nehéz kicsalni a dobozból, de annál jobb használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Nehéz kicsalni a dobozból, de annál jobb használni :)

nagygyorgy.emese.dalma

2012. április 9.

Nagyon jó lenne HA kijönne valami úton módon a tégelyből a cucc, nem lehet megnyomni sem, mivel szögletes, gondoltam pumpára, de eddig egyik sem az a méret ami jó lenne rá...ha valaki rájön hogy lehet használni az jó lenne, mert egyébként nekem jó volt, és nagyon szeretném használni is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

radioaktiva

2012. április 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: képtelenség kiimádkozni a sűrű krémet az amúgy cuki kis flakonból. Amúgy valóban teszi a dolgát, de mégsem fogom újravenni, a csomagolása miatt :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol