Terra Naturi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok és az alkoholszármazék ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Onyx black, teak és granit árnyalatokban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kingakiss

2017. február 20.

Nagyon nehéz volt felvinni, kicsípte a szememet, olyannyira, hogy a kontaktlencséimet dobhattam is ki a szemétbe. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

myrtille

2016. július 1.

Ha a spirálon kívül mást is szeretnék viselni, akkor mindig fekete tust használok, mert rólam a szemhéjpúderek egyszerűen elszublimálnak.
Jól pigmentált, gyorsan szárad. Nem kenődik el a nap végére, könnyű lemosni és nem irritál. Az ecsete nagyon vékony és gyönyörű precíz vonalat lehet vele húzni, persze biztos kéz kell hozzá :p Szerencsére az ára is nagyon baráti, számtalanszor újravettem és nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

csipkebogyi

2016. április 7.

szeretem ezt a tust,többször vettem már.az ára jó,az ecset része is.nem kenődik,nem irritál.
negatívum: néha,amikor már nincs benne annyira sok,kicsit mintha olajossá válna,és akkor már nem lehet vele olyan szépen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Odil

2015. október 28.

Vékony, puha, nem csíp, egy napot kibír, fekete és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Vékony, puha, nem csíp, egy napot kibír, fekete és tökéletes.

martinkitty

2015. szeptember 21.

Nagyon rossz az ecsete, egy csomószor félremegy reggelente, pedig jól bánok az ecsetekkel, de ez valami nagyon gagyi.
Barnát vettem, és inkább feketének látszik a szemen, mint barnának.
Csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Barnát vettem, és inkább feketének látszik a szemen, mint barnának.
Csalódás

Shennny

2015. augusztus 5.

Update: Végigbírt egy teljes folk metal koncertet 40 fokban tűző napon :DDD

tökéletes! :) 35 fokban tökéletesen teljesít, meg sem moccant egész nap. amúgy bocsi, de ha nem tudtok tust hazsnálni az nem a termék hibája, az ecsete pont jó, nagyon vékony, gyönyörű cicaszemeket lehet vele húzni ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Update: Végigbírt egy teljes folk metal koncertet 40 fokban tűző napon :DDD

Fleur

2015. április 10.

Csúnya. Nem tudom felvinni, mert kemény az ecset; nem fed rendesen és ha újra megpróbálom áthúzni, akkor csak elkeni... De még ennek ellenére is megbocsátottam volna neki. Ha nem kezdett volna megszáradni és kirepedezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

p.patri92

2015. április 2.

Kontaktlencsésként jól meg kellett gondolnom,hogy milyen szemhéjtust vegyek. Erre esett a válaszát, és nem bántam meg. Nagyon jó, hogy natúr, főleg, én külön szeretem a szemre való natúrkozmetikumokat, hisz mégiscsak egy érzékeny, fontos érzékszervünk köré kenjük :) Szép színe van, nem mászik fel a szemhéjra, jó vele dolgozni, és olcsó. Kell ennél több? Szerintem nem :)

update: nagyon mérges vagyok erre a termékre! ahhoz képest,hogy szemészek által tesztelt, kontaktlencsések is használhatják, hát pont hogy nem!
Felkenés után úgy folyik bele a szemembe, és marja azt, hogy majd megőrülök, úgy csíp. 2 pár lencsémet kellett kukába dobnom, és azok nem olcsó lencsék, mert olyan a szemem, hogy nem úszom meg olcsóna lencsét. Próbáltam lencse nélkül, úgy is éreztem, mintha belefolyna a szemembe, és csípte nagyon! Dühös vagyok, hogy pénzt adtam ezért. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

jzsofi

2014. május 5.

Nagggyon jó kis tus, olcsó, natúr, rendkívül tartós. Imádom hogy van belőle barna árnyalat (fekete színek a szememen engem nagyon durván öregítenek). Jól pigmentált, mintha apró csillámok is volnának benne, de nem zavaróan sok, és nem is feltűnő, az összhatás mégis nagyon szép tőle. Nekem abszolút tartós, pedig allergiás vagyok és sokat könnyezek, plusz rendkívül érzékenyek a szemeim is emiatt, de nem okozott még problémát egyszer sem ez a termék. Egyetlen dolog ami nem tetszik benne, az az hogy túl vékonynak tartom az ecsetet, 2x át kell húznom mire látszik a vonal, így viszont nagyobb a hibázás lehetősége. Emellett eléggé puha is, bár én eddig filces szemhéjtust használtam, biztos azért szokatlan. De annyi baj legyen, már megtanultam nagyjából a használatát, mindent egybevetve ezt fogom venni amíg csak forgalmazzák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

MayaBaba

2014. április 28.

Nekem fekete van, és nagyon bejön! Szép, vékony, egyenletes vonalat lehet vele húzni, pont annyi festék kerül rá, amennyi kell. Tartós, nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin