Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2011. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A készítmény kényezteti és regenerálja a szemkörnyék érzékeny, érett bőrét. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó értékes argánolaj esszenciális zsírsavakban gazdag, hatékonyan véd a szabad gyökök káros hatásai ellen. A béta-karotinban, ásványi anyagokban és nagy arányban esszenciális zsírsavakban gazdag gránátalmamag-olaj antioxidáns és bőrsimító tulajdonsággal rendelkezik. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó sheavaj és jojobaolaj a szemkörnyéki érzékeny bőrt puhává és simává varázsolja

allegra

2017. június 10.

Nem csíp, nem irritál, szépen és könnyedén beivódik a bőrbe. Ami nem tetszik: én egy szemránckrémtől "zsírosabb" érzést várok el. A ráncaim nem csökkentek, de - ahogy előttem már több hozzászóló is leírta - nem is igazán várható ilyen hatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

szucsmango

2014. szeptember 10.

Teljesen meglepődtem, hogy kivörösödött a bőröm a krémtől, még soha nem jártam így. Nagy csalódás nekem. Eddig még nem használtam natúr terméket és el is ment a kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

lionshare

2013. október 31.

Szeretem a Terra Naturi termékeket, egy ideje elkezdtem a natúr termékeket vásárolni. Bár nem használtam még szemkörnyékápolót nagyon (annyira nem is hiszek ezekben..., ill. nincsenek ekzakt karikáim), de eddig ez tökéletesen megfelelt erre a célra, főleg mert finom textúrájú, könnyed, jól kezelhető, - (megfelelő az érzékeny bőrömre, kontaktlencsét viselek és nincs problémám vele), kiadós, könnyen beszívódó, kiválóan hidratáló krém, vegán termék nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

viktaria

2013. április 4.

Ajándékba kaptam, sajnos le kell pontozzam, mert ugyan bionak írják, nekem viszont irritálja a szememet, könnyezem tőle, csíp, éget. Ezért sajnos más hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem bírtam kivárni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 4.

Milka

2013. március 9.

osztom az eddigi véleményeket. olcsó, natúr, könnyen beissza a szemkörnyék, nem ragad, nem irritatív, szemmel láthatóan szebb bőrkép. kedvencem lesz, alighanem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

Macska

2012. december 29.

Én nagyon szeretem, könnyű, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, mégis kellőképpen hidratál. Nem csíp, nem irritál, így nem folyik ki tőle a "szemem", mint sok más szemkörnyékápolótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

giudittina1978

2012. október 18.

Nagyon finom krém, gyorsan beszívódik, jól hidratálja a szemkörnyéket. Kipróbáltam egy kicsit az arcomra is, mert a homlokomon már van pár ráncocska, nem okozott mitesszert, ami nagyon fontos nekem és jól hidratált. Kipróbálom a krémjét is ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

rétipipitér

2012. szeptember 20.

Nagyon jó kis krém, kellemes textúra, szépen, gazdagon hidratál, nem irritálja a szemet...nagyjából ezek az elvárásaim egy szemránckrémtől. A krémek ránctalanító hatásában egyébként sem nagyon hiszek, szerintem ha valami jól hidratál, akkor valamelyest megelőzheti a ráncokat- ez a krém talán tudja ezt, és nem utolsó sorban természetes is. Szóval tök jó, próbáljátok ki, az ára is kedvező: 1200 Ft körül van, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Szeretem, jó használni, de szerintem sokkal többet nem tud mint a hozzá tartozó éjszakai krém, ami viszont nagyon jó, szépen helyreteszi az arc kiszáradt részeit (bár elég zsíros, nagy melegben nem használom), szóval mivel az nagyon jó, ez is nagyon jó, de azon kívül hogy ez sűrűbb nekem úgy tűnik, mintha nagyjából ugyanaz lenne a két termék, csak ennek kisebb a csomagolása... Egyébként szépen hidratálja mindkettő a szemkörnyéket, nyilván nem tünteti el a ráncokat, de ha hidratált a bőr, akkor kevésbé látszanak, és elég gyorsan be is szívódik. Még nem tudom hogy újra fogom-e venni, mivel számomra hatásában megegyezik az említett éjszakai krém párjával :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

mucli0525

2012. május 28.

Igaz,hogy érett bőrre ajánlják,de ez szimpatikusabb volt,mint a hidratáló változata így e mellett döntöttem. Kellemes állaga van,könnyű felvinni. Bár szerintem gyorsabban fogy,mint más próbált termékek,de ez szerintem azért lehet mert tömörebb állag.
Illatával nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Illatával nincs gond.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1