Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A készítmény áploja és hosszan tartóan hidratálja a száraz bőrt. A dús kakaóvaj és az értékes olajok, úgymint a pálma-, a szója- és a mandulaolaj, érezhetően finom és puha tapintásúvá varázsolják bőrét. A vanília jólesően ellazító ilattal borítja be a bőrét és kényezteti érzékeit. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt. A németországi BDIH szervezete által ellenőrzött natúrkozmetikai termék.

ayse

2015. december 29.

Nekem bevalt es edes illatu)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Nekem bevalt es edes illatu)

ftbnny

2013. szeptember 6.

Megnéztem, megszagoltam, és ott van benne az a sok teljesen felesleges tisztítószer, akárcsak a mosóporokban.
Hát ez annyira nem terra, és nem is natura, főleg nem bőrbarát, a kezemen kipróbáltam, semmi különös, és semmi pénzért nem kenném magamra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

babyface

2013. január 13.

sajnos tőle sem vagyok elájulva. az illatbeli csalódásom itt is fennáll, de ez még párosul egy kis ragacsos érzéssel. ez szerencsére nem tart sokáig és utána puha és illatos bőrkét kapunk, de így sem győzött meg arról, hogy a polcom alapdarabja legyen. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

illatvarázs*

2012. december 23.

Ez egy szuper jó testápoló. Mesés, diszkrét vaníliás illat, könnyen kenhető, de a bőrön gazdag, tartalmas, tartós hidratálást biztosít. Az ára nagyon olcsó, mégis sokkal többet nyújt, mint amit gondoltam. A gyerekemet is ezzel kentem, amikor rendszeresen járt úszni, és egész évben, finom, puha maradt a bőre, a klóros víznek nem volt esélye, hogy kiszárítsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 23.

amatar

2012. október 16.

Most a nagy Terra Naturi akció alatt szereztem be azt hiszem talán 300 Ft-ért. Finom az illata, jól kenhető, könnyen beszívódik, csak szokás szerint nehéz kivarázsolni a flakonból. Összességében meg vagyok vele elégedve, azt adja, amit elvárok egy testápolótól. (2012. július 29.)

szerk.: Igazából annyira meg vagyok elégedve vele, hogy megadom az 5 csillagot, nem kell várni, hogy beszívódjon és eszméletlenül finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

mesi606

2012. október 1.

Olyan ritka testápolók egyike, amitől még a 3. napon is bársonyos a bőr :). Könnyen felszívódik, nem ragad, nekem eddig ez a csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 1.

fabyen

2012. augusztus 30.

Ő volt az első Terra Naturi-s krémem, ami a "bűnbe vitt", hiszen azóta is előszeretettel használom a többi krémcsodát is. :)
Kellemes illatú, selymes bőrt hagy maga után, jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Kellemes illatú, selymes bőrt hagy maga után, jól kenhető.

narancsik

2012. augusztus 10.

Hosszú idő óta a legtökéletesebb testápolóm: tényleg hidratál, komfortérzetet ad zsírosság nélkül, isteni illata nem tolakodó (de ha kell, önmagában is megállja a helyét), és egészséges összetevőkből áll. Szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Lareyna

2012. június 17.

Nagyon finom illatú, tiszta termék. Az ára is kedvező! A Müllerben találtam rá az itteni ajánlások alapján. Valóban nem könnyű elsőre kinyomni, rá kell jönni a használatára: először meg kell fordítani és felrázni, ezáltal a flakon nyílásához csúszik a krém és máris könnyen jön kifelé! Szerintem ennyi a titka. Nekem bevált! És hamar beszívódik!
Ha tetejére állítva tároljuk a polcon, úgy rázni sem kell! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Ha tetejére állítva tároljuk a polcon, úgy rázni sem kell! :)

encimokus

2012. február 26.

Nagyon finom illata van, édeskés. Könnyen beszívódik, igaz, nekem száraz a bőröm. Nehéz kivarázsolni a flakonból, mert elég sűrű krém, én is felrázom, úgy egyszerűbb kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil