Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni013, Módosítva: 2012. január 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Gránátalma tusoló gél minden bőrtípusra.

tonic

2015. március 16.

Nekünk is volt ilyen régen,szerettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

Nekünk is volt ilyen régen,szerettük.

Fruzsi

2012. április 28.

Szerintem nagyon szép a csomagolása, nekem tetszik. És az illata is nagyon jó a tusfürdőnek, egyébként meg mindent tud, amit egy tusfürdőnek tudni kell: tisztít és kíméletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

nagyorsolya78

2012. február 14.

Nekem csak a csomagolás nem tetszik, ezek a szögletes flakonok nagyon nem állnak kézre... A többi tulajdonsággal semmi baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Reni013

2012. január 14.

Nekem nagyon tetszik, kellemes citrusos illata van, kíméletesen tisztít, nem szárítja a bőrt, ráadásul natúrkozmetikum, nem tartalmaz káros összetevőket. Nem habzik annyira, mint egy átlagos tusfürdő, de mivel natúrkozmetikum, ezért szerintem ez megbocsátható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.