Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A Terra Naturi kényeztető pillanatok testápoló gránátalmamaggal és ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó napraforgóolajjal ápolja bőrét. Nörvényi glicerin gondoskodik a megfelelő nedvességellátásról. A selymes illat körbeveszi érzékeit és valódi kényeztető pillanatokat nyújt.

adri0419

2018. július 30.

Nagy kedvencem. Isteni az illata bár nekem annyira nem gránátalmás. Gyorsan beszívódik, hatását tekintve is jó, sosem volt száraz a bőrőm, mikor ezt használtam, még télen sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

hkrisztina

2018. január 8.

Igen szerintem is fura szaga van felkenve, pedig a tubust szimatolva az üzletben még jónak tűnt. De nekem még nem a kellemetlen kategória. Jól hidratál és viszonylag hamar be is szívódik. Elhasználom, de az illata miatt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

BettinaFox

2017. december 18.

Még ez az egyik legjobb TN testápoló, az illata kellemes, egyáltalán nem gyümölcsös-gránátalmás, száraz bőrre jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Astronaut

2017. május 17.

A gránátalmás dolgokra mostanában nagyon rá vagyok kattanva, ez volt az oka annak, hogy felkeltette a figyelmemet ez a testápoló. Az árával is abszolút meg vagyok elégedve, nem is akartam hinni a szememnek, amikor megláttam, hogy nem a többezres árkategóriát képviseli a krém, annak ellenére, hogy természetes összetevőjű, és a testápolók alapból elég drágák szoktak lenni.
Nagyon jól hidratál, pedig elég száraz bőröm van, az illata egy kicsit kellemetlen, de abszolút megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

lydiadeathtrance

2017. május 6.

Ahogy mások is említették, fölkenve furcsa szaga van, olyan borkénes szerintem, ez miatt akartam 3 pontot adni csak, de most legszívesebben 4 és fél pontot adnék, ugyanis 2 napja a Nuxe Nuxellence detox+Yamuna bőrfeszesítő krém teljesen kimarta, irritálta, allergizálta a bőröm pár helyen, föl is dagadt és mivel nem volt más krém itthon, ezt raktam az arcomra, szememre! Nagyon hamar megnyugtatta a bőröm és most, 2 nap elteltével már szinte a régi, úgy begyógyította a gyulladást, fölmaródást. És sminkelni is tökéletesen lehet rá!
Nekem a száraz bőrömre testápolóként nem elég, de normál bőrre abszolút ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Pilence

2017. március 21.

Ajandekba kaptam nagyon finom illata volt ,de valahogy megvaltozik az illata a boromon es kisse avas romlott illatot erzek furcsa.amugy jol beszivta a szaraz borom,de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

ameliemoon

2016. november 15.

Imádtam az illatát, és pihe-puha bőrt varázsolt. Valóban nehezebben szívódik be, de alkalmi felhasználásra vettem az illata miatt, arra viszont bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Coconuttree

2016. október 5.

Nagyon finom illata van, könnyen beszívódik, emellett olcsó. Sajnos elég zsíros érzetet hagy a bőrön, így annak ajánlanám, akinek nagyon száraz a bőre. Nekem sajnos nem szívódott be rendesen, így nem tudok rá több pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

KataViki

2016. május 13.

Természetes összetevői miatt vettem meg. Annyira nem is volt drága. Nagyon finom az illata, és jól hidratál. Picit lassabban szívódik be, de utána tökéletes! Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Milka

2016. április 22.

Sokadjára próbálok vitatkozni a piros pöttyös Parfum / Fragrance ellen, elég világosan szerepel a leírásban, hogy "KIZÁRÓLAG természetes illatokkal és aromákkal". Krémes állag, visszafogott, szeretni való illat, tökéletesen hidratál, baráti az ára, sőt a limitált volta ellenére karácsonykor, illetve két hete is tudtam venni belőle. A natúr-vonalon baráti áron kapható, amíg létezik, én vevő vagyok rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!