Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toszkana, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

buzavirag

2016. december 29.

Egy tubussal használtam el belőle, a száraz bőrömet szépen helyrehozta. Az illata kellemes, nem zavaró, hamar elillan, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

bellehercegno

2014. február 13.

Nemrég vettem meg másodszorra "kemény" 509 Ft-ért akciósan.Nem is értem,miért nem ragaszkodom jobban hozzá,mikor rajtam tökéletesen működik.Nem túlságosan sűrű,jól kenhető,könnyen beszívódik és isteni az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

Jelizz

2012. október 31.

Ténleg finom babás az illata! (:
Szép halvány rózsaszínű a krém állaga,sűrü,krémes...
De sajnos picit nehezen szárad be :/
De am jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Ténleg finom babás az illata! (:
Szép halvány rózsaszínű a krém állaga,sűrü,krémes...
De sajnos picit nehezen szárad be :/
De am jól hidratál.

toszkana

2012. május 31.

Nagyon jó az illata, olyan igazi babás:) Lehet, hogy az összetvők nem olyan "szépek", mégis szeretem. Jól ápolja a bőrömet is, annak ellenére, hogy sűrű krémről van szó a nagyon gyorsan felszívódik. Az ára pedig nagyon baráti, most a Tescoban akcióban 399.-Ft-ért vettem ! A normál ára sem veszélyes, 700.-Ft körül van és az sem egy utolsó szempont, hogy a mennyiség amit ezért kapsz 500ml !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 31.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.