Tesco

Ár:   499 Ft és 699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: gabcsyyii, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   499 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon zsíros hajra, amely hatékonyan szünteti meg a korpásodás okait, helyreállítva a fejbőr egyensúlyát, és gyönyörűvé téve a hajat. A különleges hatóanyagokban gazdag formulája a hajat ragyogóvá, egészségessé és fényessé teszi.

Afrocska

2019. január 5.

Engem a h.& s.-re emlékeztet mind illatban mind pedig állagra is. Alapvetően szeretem a h.& s.-t is, csak drágállom. Barátnőmmel császkáltunk a tescoban, amikor láttam ezt, gondoltam jó alternatívája lehet a h.&s.-nek így megvettem. Olcsó és jó használni, többször is már újravettem (már már csak ezt használom), de a csúnya összetevőkért kár (emiatt egy csillagot el is veszek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Jucuus

2018. november 25.

Az illata, állaga nem rossz, viszont nem segít a haj zsírosodásának kezelésében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Vanesszaeszter

2018. március 9.

Csúnya összetevök,de különben csodaszer! Az állaga nagyon tömény, ennek köszönhetöen jól is habzik! Nagyszerü frissìtö illata van! Nagyon jó az ára és a kiszerelése! Tisztít, de nem teszi szárazzá a hajat! Egy nagyon jó head and shoulders utánzat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Hidratálók: Propylene Glycol