Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

Fejjegyek: aldehidek, jázmin, fehér virágok

Szívjegyek: rózsa, zöld tea

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek

Ár: 5/10 ml - 500/700 Ft + pk , Eladó: DJilla
Állapot: Fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: posta/foxpost/személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bleauwsy

2021. július 26.

Erőteljes zöld illat, kell hozzá hangulat hogy ehhez nyúljak, de határozottságot és erőt sugall, nem csábításra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 26.

hugaretta

2020. október 19.

Nagyon szeretem a zöld teás illatokat. Moschino Funny az egyik kedvencem, ezért nagyon megörültem, hogy ebben a márkában is találtam ilyet.
Sajnos első fújáskor éreztem, hogy ez nem az igazi, néhány óra múlva igazi öreges szag lett belőle. Ez valami szörnyű!!! A 2300 Ft-ot is sajnálom, amit kidobtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 19.

Freesia

2019. szeptember 13.

Update: Igen, a Roccobarocco Silver Jeans-re emlékeztet és a Lily Prune green tea-re. Púderes zöld tea, nagyon tiszta, nagyon spa :-) Eleinte uniszex, de a leszáradás már határozottan nőiesebb, lágyabb. Tartóssága teljesen rendben van, ahogy azt a Tesoritól megszokhattuk. Ár/érték arány szuper.

Kutattam az illat-emlékeim között, mire hasonlít olyan nagyon ez az illat... aztán beugrott! A Jó öreg Roccobarocco parfüm, az ezüst, ami úgy nézett ki, mint egy Zippo öngyújtó :-) Púderes és friss egyszerre, uniszexbe hajló módon. Tartósságáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, mert még csak 2 órája illatozik a csuklómon, viszont elég biztató jel, hogy az egy fújás ugyanolyan erősen érezhető, mint felfújáskor. Egy határozott négyes fölé mindenképp jár neki :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.