Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Jótékony hatását leginkább a hűvösebb hónapokban érezhetjük. A következő értékes illóolajok keverékét tartalmazza: Rozmaring, Eucalyptus, Kakukkfű, Erdeifenyő és Kámfor.

nita99kasler

2018. október 25.

A fürdősóját használtam először, de mivel nem volt nay kiszerelésben, ilyet vettem következő alkalommal. A hatását némileg enyhébbnek érzem, mint a fürdősóét, de még így is bőven jár neki a 4*! Jót tesz a légutaknak, kellemes a használata. Nem hagy foltot a fürdőkádban, és én sem leszek zöld.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

zonga

2017. október 13.

Hú, nagyon szeretem! Ha megfázunk, mindig öntök ilyet a jó meleg fürdővízbe, és nagyon szépen rendbe teszi az embert. bátran ajánlom mindenkinek! Kicsit drága, de mivel csak megfázásnál használjuk, sokáig elég, ezért megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

paunemonika

2016. október 13.

Mikor a kisfiamnak kicsit is folyik az orra már "áztatom" is be ebbe a jó kis fürdőbe.Nagyon kicsi is elég belőle, jól kitisztítja a légutakat, szuper jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Aisa

2016. február 29.

Ha érzem, hogy jön a nátha, engedek egy forró fürdőt és bele ezt a löttyöt. Utána jól bebugyolálom magam és másnapra sokkal jobban vagyok.
Mondjuk, én szedek mellé homeopátiás bogyókat is, lehet, hogy a kettőnek együtt van hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Zsuzsi216

2016. február 23.

Nagyon hatásos a megfázásos időszakban. Nem csak a fürdőkoncentrátum, de a fürdősó is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Nessy

2013. január 9.

Nagyon jó termék és tényleg egy kupaknyi elég belőle (nagyon pinduri a kupakja), imádom az illatát, felszabadítja a légutakat, nem csak megfázás esetén használom, hanem bármikor mikor el szeretnék/szeretnénk lazulni, vagy tiszta fej kell valaminek az átgondolásához. Minden fürdőben ott a helye, ahol nincs kád, ott megoldás lehet a tusfürdő változat, ami szintén kedvenc!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

hempike1

2012. december 1.

Szuper az illata, eléggé intenzív, csak keveset kell önteni belőle. Valahogy olyan pozitív érzések ébredtek bennem, mikor ezt az illatot megéreztem, pedig nem is én használtam, csak bekukkantottam a fürdőszobába. Aztán lehet, hogy ez az érzés a fürdőző fiatalember miatt volt... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

ginaaa91

2012. augusztus 1.

Húú nagyon jó volt a megfázás ellen. Jó erős mentholos illata van, jó volt belélegezni, és nem folyt annyira a nózim se. Köhögésre is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Passzé

2012. június 12.

Télen gyakran használtam, nagyon szeretem. Ezzel és pár bögre kamilla teával egy egyszerű nátha egész jól kezelhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

mankaa

2012. május 12.

Mindig tartok itthon egy üveggel, sokszor segített már át a megfázás nehézségein. Azt nem mondom, hogy gyógyít, de az erős illat a gőzben ilyenkor nagyon jól esik. Az ára viszont szerintem húzós, ezért csak 4csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.