Tetesept

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. február 12.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Hátmelegítő fürdőkoncentrátum

• Segít ellazítani és feloldani a hátban és vállakban lévő feszültséget.
  • 10 fürdésre elegendő

Tvylvis

2018. március 30.

Csatlakozom a pozitív véleményekhez, a márka egyik legjobb fürdőadaléka. Valóban sötétbarnára színezi a vizet (olyan szín, hogy nem lesz tőle az embernek tévképzete :-)), viszont nem fog meg semmit. Nagyon jól ellazít, és férjem szerint rendszeres használattal valóban segít a hátfájáson. Az illata is nagyon tetszik, meleg, beburkolózós illat. Már megvettem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

shajni

2018. január 25.

Nagyon szeretjük, a férjemmel állandóan ezt használtuk, mikor egy időben erősebben igénybe voltunk véve fizikailag. Abszolút hatásos. Hamar elmulasztja a hátfájást, de általánosságba véve nagyon jól lazítja a többi izmot is. Én két teli kupakkal szoktam egy kád vízhez tenni. Nem kell megijedni ha sötétbarnára festi a vizet, nem fogja meg a kádat és a hajat sem (szőke vagyok és az elején félve engedtem a hajam a vízbe). Szóval 5 CSILLAGOS TERMÉK, de ha lehetne én tizet adnék neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Novemberben vettem, mert már régóta szemeztem vele. Tetszik az illata és hogy pirosra színezi a vizet. Kellemesen melegít, viszont én vártam volna valami bizsergető hatást, de sajnos nem volt. Ennek ellenére jó kis koncentrátum, már elhasználtam az egész üveget. De szerintem legközelebb kipróbálok egy másik fajtát a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.