Tetesept

Ár:   349 Ft és 2399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   80 g és 900 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cassiopeia, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. június 22.

Ár:   349 Ft és 2399 Ft
Kiszerelés:   80 g és 900 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Izom- és ízületlazító hatású keverék. Meleg vízzel keveredve ellazítja az izomzatot és megnyugtatja. A természetes tengeri só ásványi anyagai, mint például kálcium, magnézium, vas, teljessé teszik a fürdés élményét.

Tartósítószert nem tartalmaz.

Luiselotte

2018. december 1.

Ajándékba kaptam a nagy kiszerelést és rövid idő alatt nagy kedvenc lett . Hajlamos vagyok túlerőltetni magam, ide szaladok - oda szaladok , még ezt elintézem stb. aminek estére általában láb és hátfájás a vége. Amióta ezt használom azóta nincs fájdalom akármennyit vagyok talpon aznap. Az illata finom gyógynövényes , a bőrömön csak nagyon halványan marad meg. Addig ülök benne amíg el nem kezd hűlni a víz ( kb 10 perc) egy arcpakolás társaságában , így egyszerre szépülök és gyógyulok.
Ki fogom próbálni a többi verziót is , télen amúgyis szeretem magam áztatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Ki fogom próbálni a többi verziót is , télen amúgyis szeretem magam áztatni :)

Dilibogyo

2018. november 12.

Nagyon szeretem. Amikor a sérvem miatt még a járás is nehézkes volt, nagyon sokat segített a fájdalmon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

CocoBellemare

2018. november 8.

Nagyon jó kis fürdősó. Kellemesen mentolos, tényleg ellazít. Az izomlázam enyhítette, ami pozitív. Egy csillagot levonok a színe miatt, nem szeretem a vérfürdőt... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

juditkaa70

2018. augusztus 10.

Sajnos a daganatos betegségem által kapott kezelés okozta több hónapos ízületi fájdalmamra próbálok gyógyírt találni. Maga a fájdalmat nem szünteti meg,viszont kellemes bizsergő és nyugtató hatással bír az ízületeimre és az izomzatomra. Kellemesen ellazítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Theodora

2018. március 22.

Jó cucc, jó az illata. Én nem érzek nagyon illatokat, de ennek még megfázva is éreztem. Jól esett a meleg vízben ülni ebben, amikor tiszta takony voltam, de hogy az izmaimmal nem csinál semmit? Rendszeresen sportolok,ami azt jelenti, hogy mindig fáj valamim. Én nem éreztem, hogy csinált volna bármit is, de lehet nálam működik valami másként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Leander

2018. január 31.

Jó kis fürdősó, kellemes illat, könnyű használat, ellazítja az izmokat. Nincs átütő hatása, de mindenképpen egy kellemes élmény a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Glowycosmeticsblogspot

2018. január 6.

Anyukámnak kerestem valamit fájdalmakra és ízületi problémákra és elsőnek a Kneippet vettem neki, de ő nem mondta el nekem, hogy az nem volt jó.
Így amikor ajándékba vettem neki hatalmas döntés előtt álltam, hogy Tetesept ami teljesen ismeretlen és új vagy Kneipp ami úgymond pozitívan kedvelnek és világmárka. És sokáig gondolkozva láttam, hogy a Kneipp 2000ft/500g és nem annyira kiterjedő hatást írtak róla,mint a Teteseptnél, A tetesept pedig 900g/2200ft tehát több és csak 200fttal drágább.

És anyukám mikor megvettem végül azt mondta aminek nagyon örültem, hogy annyira jó hogy nem a másikat vetted meg ( a Kneippre gondolt) hogy most fürdött és imádja! Olyan piros lett a víz és nagyon jó illatú és ellazította nagyon, olyan mintha újjászületett volna!
Úgyhogy mostantól ez lett a kedvenc fürdősója! Én pedig örülök, hogy végre valami segít neki a fájdalomban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

sophy83

2017. december 12.

Először meglepett, hogy mennyire megszínezi a vizet. Már az illata is nyugtató, lazító hatású. Ha több időm van egy jó fürdőre a nap végén, mindig ezt vetem be. Igazi wellness egy fárasztó nap után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

mazsoletta

2017. december 4.

Imádjuk a Tetesept fürdősóit és mind közül ez a kedvencünk! Egy hosszú fárasztó munkanap után egyszerűen kihúzza az emberből a feszültséget és ellazítja az izmokat. Ha tehetjük minden este a fürdővízbe szórjuk, egyszerűen megunhatatlan. A vizet megszínezi, de a kádat nem fogja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

wildrose

2017. december 4.

Csodálatos, erősen kámforos-eukaliptuszos illatú, ez a bőrön, fürdés után nem érződik. A fürdővizet világospirosra színezi. Valóban ellazít, abszolút betartja, amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.