Tetesept

Ár:   349 Ft és 2399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   80 g és 900 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cassiopeia, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. június 22.

Ár:   349 Ft és 2399 Ft
Kiszerelés:   80 g és 900 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Izom- és ízületlazító hatású keverék. Meleg vízzel keveredve ellazítja az izomzatot és megnyugtatja. A természetes tengeri só ásványi anyagai, mint például kálcium, magnézium, vas, teljessé teszik a fürdés élményét.

Tartósítószert nem tartalmaz.

gomoripetra

2024. január 25.

Anyukámnak vásároltam, mivel ízületes, sajnos. Én tasakos, 80 grammos kiszerelésben vettem meg. Kellemesen ellazította a kádfürdő alkalmával, tetszett neki, de nyilván nem vártunk tőle csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Lina14

2023. május 18.

Jól lazít, mindig várom, hogy tudjak ezzel venni egy kádas fürdőt, relaxáló az aromája és nyilván a meleg víz is nagyon sokat hozzá tesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

juditkaa70

2023. április 19.

Sajnos a daganatos betegségem által kapott kezelés okozta több hónapos ízületi fájdalmamra próbáltam gyógyírt találni. Kellemes bizsergő és nyugtató hatással bír az ízületeimre és az izomzatomra. Kellemesen ellazítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 19.

Csokismentol

2022. január 22.

Eladóként rendszeresen jelentkezik nálam egyfajta derékfájdalom, amit ez mindig egy fürdés alkalmával megszüntet. Mindíg kell, hogy legyen otthon belőle. Vásárlóknak is rendszeresen ajánlom, de nagyon sokan veszik, szóval ez is elárulja, hogy működik a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

takacszsofi70

2020. november 26.

Nagyon szeretem egy jó edzés után ebben áztatni magam. Kellemesen lazítja az izmaimat, szuper az illata, nagyon szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

Luiselotte

2018. december 1.

Ajándékba kaptam a nagy kiszerelést és rövid idő alatt nagy kedvenc lett . Hajlamos vagyok túlerőltetni magam, ide szaladok - oda szaladok , még ezt elintézem stb. aminek estére általában láb és hátfájás a vége. Amióta ezt használom azóta nincs fájdalom akármennyit vagyok talpon aznap. Az illata finom gyógynövényes , a bőrömön csak nagyon halványan marad meg. Addig ülök benne amíg el nem kezd hűlni a víz ( kb 10 perc) egy arcpakolás társaságában , így egyszerre szépülök és gyógyulok.
Ki fogom próbálni a többi verziót is , télen amúgyis szeretem magam áztatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Ki fogom próbálni a többi verziót is , télen amúgyis szeretem magam áztatni :)

Dilibogyo

2018. november 12.

Nagyon szeretem. Amikor a sérvem miatt még a járás is nehézkes volt, nagyon sokat segített a fájdalmon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

CocoBellemare

2018. november 8.

Nagyon jó kis fürdősó. Kellemesen mentolos, tényleg ellazít. Az izomlázam enyhítette, ami pozitív. Egy csillagot levonok a színe miatt, nem szeretem a vérfürdőt... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Theodora

2018. március 22.

Jó cucc, jó az illata. Én nem érzek nagyon illatokat, de ennek még megfázva is éreztem. Jól esett a meleg vízben ülni ebben, amikor tiszta takony voltam, de hogy az izmaimmal nem csinál semmit? Rendszeresen sportolok,ami azt jelenti, hogy mindig fáj valamim. Én nem éreztem, hogy csinált volna bármit is, de lehet nálam működik valami másként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Leander

2018. január 31.

Jó kis fürdősó, kellemes illat, könnyű használat, ellazítja az izmokat. Nincs átütő hatása, de mindenképpen egy kellemes élmény a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.