Újdonság: St. Tropez Sunlit skin bronzosító szérum & önbarnító
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
Tvylvis
Szikrázó fürdőgyöngyök szilvával, szantálfával és fahéjjal. Az urea és a kakaóvaj ápolja a bőrt és védi a kiszáradástól.
2018.01.09. 17:10
Sajnos nekem eléggé művi volt az illat, és nem igazán emlékeztetett se szantálra, se fahéjra. Ráadásul ez kicsit szárított is, kötelező volt utána a testápoló. Van ennél sokkal jobb is szerintem a márka kínálatában.
Szépségápolási tippjeink
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
A skinimalizmus 2.0 egy olyan friss, könnyed irányzat, amely nem elfedni akar, hanem kiemelni.
A környezettudatos vásárlók joggal várják el, hogy a kozmetikai márkák is felelősséget vállaljanak a bolygónkért – legyen szó az összetevők etikus beszerzéséről, a csomagolások fenntarthatóságáról vagy a gyártási folyamatok környezetbarát megoldásairól.