Tetesept

Ár:   €3.45   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. január 12.

Ár:   €3.45
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

2021-ben megújult összetétel!

Krémes habfürdő kakaóvajjal, vaníliával és makadámiadió-olajjal.

Vegán termék

szeliger

2021. január 18.

2019. február 6. Ez a habfürdő sem okozott csalódást, jó kis téli kényeztetés. Egyedül a tömény fomája nem túl bizalomgerjesztő, a sűrű alapanyag olyan, mintha a vanília piszkosszürke színt kapott volna. A vízben aztán gyorsan oldódik és az eredmény teljes elégedettség. Vastag és tartós habot képez, a hab fél órán át is megmarad és jó hőszigetelőként működik, nem engedi a fürdővizet kihűlni. Az illat is rendben van, édes, határozottan csonthéjas jellegű és ez is kellően tartós, a fürdőben még sokáig érezni. Én is használok utána testápolót, ugyanakkor ez lehet, hogy a hosszas fürdőzés hatása is, meg alapvetően is száraz a bőröm.
Sajnos itthon még nem láttam, úgyhogy egyelőre nem lesz belőle utánpótlás. Ötös.

2021.január 19. Biztosan észlelték, hogy az illatát tekintve ez egy nagyon jól sikerült habfürdő, mert ismét kapható, ezúttal itthon is beszerezhető. Az illat maradt, finom, édes,vaníliás csonthéjas illat, a tömény fürdőhab kétes színén pedig javítottak. Ezúttal tiszta, áttetsző a formula, színre pedig a flakon alsó részén lévő karamelles árnyalatú csík színéhez áll a legközelebb. Feloldva ebből már úgysem látszódik semmi, továbbra is szép nagy fehér habot képez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 18.

Glowycosmeticsblogspot

2019. december 25.

A legeslegjobb karácsonyi fürdő! Süti illata van!
Jól habzik és sokáig elég és sokáig érezhető az illata, az egész fürdőt beillatozza.
Imádom már harmadszorra vettem újra ebben a hónapban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

A legeslegjobb karácsonyi fürdő! Süti illata van!
Imádom már harmadszorra vettem újra ebben a hónapban

Tvylvis

2019. február 2.

Rettentően jó, már vettem is utánpótlást. Megkérdőjelezhetetlenül téli illat, Elsőre a cukrot, vaníliát, édességet érezzük, aztán jön a diós-tésztás vonal. Jól megmarad a vízben, de nem sok, nem fájdul meg tőle az ember feje. Tisztességes és tartós habot képez. Nem irritál, de kissé szárít, kell utána a testápoló. Ez engem nem zavar, kenegetem magam amúgy is szorgalmasan. Egyértelű ötös. A fürdőkád rajongóinak ajánlom tiszta szívből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.