Tetesept

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: Stella1104, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőadalék 100% természetes tengeri sóval és természetes illóolajokkal

• Zsálya
  • Kakukkfű
  • Menta
  • Eukaliptusz

Megnyugtatja a légzőszervi izomzatot és segít újra szabadon lélegezni. Természetes, gyorsan oldódó tengeri só alapú. 900g közel 12 fürdéshez elegendő. Felnőttek és 3 év feletti gyermekek számára.

crazy724

2018. február 22.

Teljesen odavagyok az illatáért. Eszméletlenül finom citromfű illatúnak érzem, holott ilyen illóolaj nincs is benne, lényegtelen, szeretem ezt az illatot, örülök, hogy rátaláltam, mivel sokkal lágyabb, kellemesebb, mint a megfázásra való társa. Teljesen ellazit, szeretem használni, télen, heti szinten alkalmazom. Az illatát hosszú ideig érezni még fürdés után is a fürdőszobában, ráadásul a fürdővizet is megfesti.
Általában nyáron szerzem be, olyankor akciózzák, a teljes árát sokallom érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Általában nyáron szerzem be, olyankor akciózzák, a teljes árát sokallom érte.

cattitude

2018. február 5.

nem sok különbséget vélek felfedezni a megfázás elleni és eközött a termék között. erős légúttisztító az illata, aki érzékeny rá, annak a szemét is csípheti. fájó fülre, eldugult orra tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Nagyon szeretem az illatát, én eddig csak lábfürdőben használtam, de ki fogom próbálni egész testre.
A fáradt lábaknak nagyon jól esik, lazító hatású. én akciósan 700 ft-ért vettem. Szerintem ennyi pénzt bőven megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.