the Balm

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika0325, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Selymes, könnyed állagú színezett hidratáló, mely óvja a bőrt az idő előtti öregedéstől, valamint javítja a bőr túnusát és textúráját.

deezsina

2019. november 11.

Ráuntam a koreai BB krémekre, amiket eddig használtam, ennek viszont elég jó marketingje és értékelései voltak, így egyszer nap végén magamra kentem a müllerben és nagyon elégedett voltam, -30%-os áron úgy voltam vele, megéri kipróbálni.
Nyáron alapból szebb a bőröm, erre az időszakra ez a termék tökéletesen elég, ha mégis akad 1-2 gyulladt rész arra mehet a korrektor. Az árnyalatok csalókák, nagyon fehér bőröm van, a legvilágosabbat mégsem mertem megvenni, szóval a sima világos lett, aminek én érzek egy kis sárgás beütést, nem tudom ha ez a pici barnulásom majd elmúlik, jó lesz-e. A fedés második, harmadik kenéssel picit építhető, ízlés kérdése. Általában én kenek alá hidratálót, amiben szintén van egy kis fényvédő, nagyon melegben néha picit sok, de amúgy elfér. A legjobban azt szeretem, hogy ha nem akarom magam sminkelni, akkor reggel simán felkenhetek egy réteget, mégis úgy látszódik, semmi nincs rajtam.
Eléggé tartottam attól, hogy van egy összetevője, ami az értékelések alapján hajlamos eltömíteni a pórusokat, nekem egy hónapja tartó napi használat után ilyen gondom még nem volt. (alapból is tág, gyorsan megtelő pórusaim vannak, nem volt változás)
Estére picit lekopik, de szépen, amúgy az is igaz, hogy lemosás közben nem nagyon marad belőle a vattakorongon.

update: amikor picit több a gyulladás az arcomon, rá kell segíteni korrektorral, vagy ha sok pici pirosság van, átmenni rajta másodszor-harmadszor a krémmel. Tavasszal vettem, lassan elfogy (november), tehát látható, hogy a hidratáló jellege miatt többet használok, mint egy sima alapozóból/bb krémből, így végül hiába dupla mennyiség, nem lesz sokkal tovább elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nashuaaa

2019. szeptember 30.

Nagyon nehéz véleményt formálnom erről a termékről, mert a viszonyunk is hullámzó. Amikor először próbáltam a boltban, őszi szeles nap volt, a bőröm teljesen jó állapotban van, nem igényel fedést és mikor felkentem selymesen puha tapintású réteget hagyott a bőrömön és nagyon nagyon vékony fedést, ami viszont idomult a bőrömhöz és annyira eggyé vált vele, hogy nem lehetett semmilyen fényben vagy szögben megmondani, hogy rajtam van, de mégis egységesített. Imádtam. Rögtön vettem is két színt, amik közül mégül a light/medium vált be.
Lelkesen használtam hónapokon át, nagyon szépen mutatott a bőrömön, egységes, lehelletnyi réteg, ami nem látszik, de pont annyival nézek ki vele jobban, hogy megérje felkenni. Megfelelően hidratál, nekem épp elég is ennyi, szépen dolgozik együtt a korrektorokkal, amit a karikák ellen használok, valamint a kopása is észrevehetetlen, szépen teszi. Könnyű kézzel felvinni, bár mással is.És bár húzósabb az ára első ránézésre, mint az átlag színezett hidratálóknak, itt 64 ml-t kapunk a szokásos 30-40 helyett, így még ez a része is jó.

És akkor jöjjön, amiért mégsem életem színezett hidratálója, bár újra és újra úgy érzem, hogy az.
- Amint nyáron kezdtem használni rettenetesen átfénylett, az orromon még télen is, de nyáron meg kicsit is melegebb időben mindenhol
- Hagy maga után egy kicsit zsíros réteget, ami azzal jár, hogy akárhányszor hozzáérek az arcomhoz, ott marad a kezemen a cucc. Konkrétan könyveim és füzeteim lettek tőle sárgás-barnásak, ahogy az arcomhoz érve lapoztam. A barátom fehér ingeiről ne is beszéljünk.
- A legújabb hiba, amit csak most fedeztem fel és szerintem ettől van (de nem tuti): ahogy az utóbbi hetekben csak ezt használtam, nem variálgattam, nagyon sok új mitesszerem lett, eltömítette a pórusaimat (az INCI alapján méginkább biztos, hogy ez a ludas)
- Imádom, hogy teljesen egybeolvad a bőrrel és tényleg, nagyítós tükörben, napfényben sem mondom meg, hogy rajtam van-e, de egyben ez annyiban "probléma" is, hogy annyira beissza a bőröm, hogy néha igen kevés van este a vattakorongon, ami nem tudom mennyire jó a bőrömnek.

Pár hete épp abban a fázisban voltam, hogy csak ezt, és akkor max ősszel meg télen és akkor ha jól lefixálom csak nem fog össze mindent, de most a mitesszerek miatt szerintem elhasználom azt a kicsit, ami van még, és váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Piko888

2019. június 30.

Nagyon bevált ez a krém, pontosan ilyet kerestem. Egyre kevésbé szeretem az alapozókat és BB krémeket, mert a legenyhébb fedésűek is nagyon mesterkélten tudnak hatni, ráadásul az én arcomról látványosan, foltokban kopnak. Inkább bevállalom a problémás bőröm.
Ez tulajdonképpen egy igazi színezett hidratáló, sokkal inkább arckrém, mint smink. Fedése szinte nincs, éppen csak annyira egységesíti az arc színét, hogy természetes legyen az összhatás. És nagyon is az, pedig rosacea-m és pattanásaim is vannak. Nekem ez nagyon tetszik, sokkal szebb mint alapozóval. Jól hidratál, nem emeli ki a száraz részeket, teljesen egybeolvad a bőrrel. A fényvédelemnek is örülök, kicsit naptej illata van egyébként. Elég sűrű, szerintem ezt csak kézzel érdemes eldolgozni. Nem foltosodik, ha az arcomhoz érek, se kell szaladnom csekkolni. Nekem picit fényes a végeredmény, de szépen le lehet púderezni. Korrektorral is jól működik. Biztosan újra fogom venni, szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Bozizu

2019. május 15.

Teljesen újszerű, számomra eddig ismeretlen állagú, textúrájú és viselkedésű krém. Tulajdonképpen egy luxus minőségű bb krém. Kinyomva a tubusból közepesen sűrű, krémes állagú, semleges illatú. Én kézzel viszem fel, úgy kenem be vele az arcom mintha egy arckrémmel krémezném be magam, mindenhova, még a szemhéjamra, szemem köré is teszem. Extra könnyű eldolgozni, tökéletesen beszívódik, mégis ad egy egységes bőrképet. Szerintem akinek nem problémás a bőre, annak önmagában is megállja a helyét. Én legalábbis nem használok mellé mást, mégis üde, friss arcbőrt varázsol. És az a legjobb az egészben, hogy nagyítóval lehet csak látni, hogy valami van rajtam. Az én extra zsíros bőrömön is szépen tart, bár púderrel szoktam azért fixálni. Tökéletesen hidratál, nem okoz allergiát, és még fényvédő is van benne. Nekem tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Futrinka1988

2019. május 5.

Nagyon szeretem! Ritkán sminkelek, nem vagyok ügyes benne, de ezzel még én is könnyen elboldogulok. Tartós, normális összetevői vannak, viszonylag nagy kiszerelésben kapható, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

pacsalia

2019. március 29.

Életem legjobb döntése volt. Itt vettem a light színben, kisebb mennyiségben olcsón, próbára, de csodákat tesz a bőrömmel. Nem hittem volna hogy végre valami nekem is beválik ami másoknak is ( mert amúgy olyan ufo vagyok hogy ez igencsak ritka dolog.)
Ma 5000 körüli árért vettem is az utánpótlást nyári színben(light/medium) mert akciós volt a Müllerben ^.^ 30 százalékos levonással istenkirály de még teljes áron is megéri.
Valóban kissé "beissza" a bőr a nap végére tehát kvázi alig látszik a vattapamacson valami amikor lemosom, de mégis egész nap egységesít és nekem a kifényesedést is gátolja! Végre valami, amitől nem csillog a fejem mint a diszkógömb. Mindig alig várom a reggel azon részét amikor magamra kenem. Nagyon könnyen eldolgozható, szép egységes, letisztult bőrképet ad. Óriási pluszpont, hogy alapozóval elkeverve is működik..így aláhidratálni sem muszáj ha siet az ember, úgy is gyönyörű lesz a végeredmény, semmi maszkos hatás, sehol egy száraz rész sem látszik. Imádat!!! Soha mást nem veszek már! ^.^ add Istenem, hogy soha ne vonják ki ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Lencseee

2019. február 15.

Eloszor is: a szokasosnal nagyobb mennyiseg, ami plusz pont, ennek erosen fuggvenye, hogy igy arban nagyon jo. Van fedese, ami szinten plusz pont lehet. A Bobbi cc kremmel, illetve szilikonos primerekkel nem mukodik, ami nekem fajo pont. Suru, igy a beautyblenderrel nehez az applilacio, inkabb kezzel es utana ecsettel dolgozom el. Nem lett a kedvenc szinezett hidratalom, nem veszem ujra. Penzkidobasnak nem mondnam, de maceras a hasznalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

marsala

2019. január 23.

Nagyon szeretem. Nincs nagy fedése, de ez egy színezett hidratáló, nem is kell neki. Azért szépen egységesít és lehet rétegezni is, ezzel és egy korrektorral tökéletes hétköznapi sminket lehet vele csinálni. Az állaga kissé fura, tényleg a habos szó a legmegfelelőbb rá, a mousse és a folyékony közt van. tartós, 7-8 órát simán kibír. Télen a kombinált bőrömnek simán elég ennyi hidratálás reggelente, mást nem is használok. A színt elrontottam, Lighter than Light árnyalatban van meg, hófehérkéknek jó választás lehet, nekem használnom kell a Catrice sötétítőcseppeket hozzá, különben hulla színem lesz tőle. Újra fogom venni a megfelelő árnyalatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. december 9.

Pattanásos bőrre egy jól fedő korrektorral kiegészítve tökéletes. Nagyon szeretem, ahogy egységesíti az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 9.

A márka termékei közül többet is kipróbálva elmondhatom, hogy kiemelkedő minőségűek, ha bármelyiket is megismertük, vágyat érzünk arra, hogy megszerezzük a továbbiakat is. Ez a színezett hidratáló is kiváló, könnyen felvihető és nagyon szép bőrképet ad.
Jó, hogy már itthoni üzletben és magyar webshopokban is elérhető. A kiszerelése egyedi, így az ára a 64 ml-hez képest + még akcióval "jóárasítva" már nem is rossz.
Nyárra, illetve azoknak, akik egész évben szeretik a természetes, light-os fedést, remek választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.