the Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller

Talkum-mentes, finom szemcseméretű por formula.

maczkovivien

2019. november 17.

Régóta szemeztem ezzel a kis cukisággal a Müller polcain, de sokáig nem vettem meg, mert kitartottam a Bourjois pirosítóm mellett. :) Múlt héten megrendeltem a Notinoról, és nem bántam meg. Nagyon szép színe van, élénkké teszi az arcot, mégsem sok. Ecsettel szoktam felvinni, és egész nap fennmarad. Nem kopik le, és az illata is szuper. És nem is beszéltem eddig a csomagolásról, ami egy külön élmény. Egy kis luxus a hétköznapokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Makk Zsuzsó

2019. március 29.

Univerzális árnyalatú, eléggé pigmentált, közepesen tartós. Nagyon szép, természetes eredményt lehet elérni vele, és tényleg szinte minden bőrszínen működőképes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

zalla

2019. március 10.

Az árnyalat egy univerzális korallos rózsaszín, ami életet lehet mindenki arcára. Kellően pigmentált és tartós, de persze nem annyira mint a lerobbanthatatlan instainek. Cserébe egy kicsit könnyebb vele dolgozni. Nem állítom, hogy az abszolút kedvenc árnyalatom a thebalm kínálatából, de szeretem használni. Ar ára kicsit borsosnak tűnik, de nagyon lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

niki123

2018. január 4.

Tartós, hihetetlenül pigmentált korall rózsaszín pirosító. Imádom, még így télen is. Plusz pont, hogy matt és nem csillog villog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

encsuri

2015. november 22.

Gyönyörű korallos rózsaszín árnyalat, ami nagyon intenzív és rettentően tartós. RT ecsettel óvatosan "ütögetve" viszem fel, mert nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni. Szerintem megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Epelyke

2015. június 18.

Csodálatos pigmentált, matt és tartós korall szín! A csomagolása kényelmes és praktikus is számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Emolliensek: Isoeicosane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate