the Balm

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rebekahorvathh, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $18
Lelőhely:   Müller

Őrülten hangsúlyos pillákat adó szempillaspirál. A fenomenális formula intenzív volument biztosít, és gazdag fekete árnyalatával életre kelti a szempillákat.

Blenheim

2019. május 8.

Update:
Tobbszori hasznalat utan megvaltozott rola a velemenyem:/ Sajnos par ora mulva felkenodott a szememre... a pillakat ha nem figyel az ember, konnyen ossze lehet vele ragasztani. Az arat szerintem nem eri meg.
Update2:15-20 fok felett fekete lesz fent a szemem, nap vegere mar nem olyan mint reggel(a lovely spiral pl ugyanolyan este is)

Nagyon szepen hosszitja a pillakat, tartos, nem kenodik sehova.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Update:

Nagyon szepen hosszitja a pillakat, tartos, nem kenodik sehova.

Banszky

2018. december 23.

Megrendelésem mellé kaptam ajándékba,magamtól ennyi pénzért biztos nem vettem volna meg,ráadásul én a The Balm-tól egészen más termékekért rajongtam. De örülök,hogy megkaptam,pont olyan a keféje amit szeretek. Hosszít,ível,valóban nagyobbnak és sűrűbbnek látszik tőle a pillám. Nap végéig tart,nem pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Redlips

2018. december 23.

Nagyon szép, elválasztott pillákat csinál. Egyenletesen oszlatja el a kefe a festéket és tartós, mélyfekete szín az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

mlexa

2018. december 12.

Gyönyörű pillákat csinál, pedig nálam nem egyszerű a dolga 😊 A legapróbb pillákhoz is odafér és dúsítja, íveli őket. Rengeteg spirált próbáltam már, de ez egy csoda! Mindenki isteniti a paradise extaticot, de nekem borzalom volt. Ez nem ragasztja össze a pillákat, nem nehezíti el. Viszont egész nap tart, nem potyog, nem irritálja a szemem. Ajánlom mindenkinek! 😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

szzsofi22

2018. december 5.

Nagyon szeretem, teljesen megéri az árát. Nem szárad be hamar, dúsít, ível, nem csinál póklábakat, de emellett mégis természetes hatást kelt, kész csoda ez a spirál :D Amásik nagy kedvencem a Loreal Paradise Extatc, de mivel árban elég közel állnak egymáshoz, ezért inkább maradok (legalábbis egyelőre) Mad Lashnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Szerintem nagyobb népszerűséget érdemelne. Szuper spirál, eddig a legjobb, amit valaha próbáltam. Nagyon könnyű használni a keféjét, hosszít, dúsít. Nem kenődik, nem pereg, de könnyű lemosni. Ha nem szárad be túl hamar, akkor bátran mondom, hogy esélyes a világ legjobb spirálja címre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Vazulbaba

2018. március 3.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és nagyon elégedett vagyok. Könnyű vele dolgozni, pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel. Szépen hosszabbítja a pilláimat, rétegezhető,és akkor sem csomósítja vagy tapasztja össze őket.
Számtalan szempillaspirált kipróbáltam már, ez holtversenyben van a kedvencemmel, az évek óta használt Bourjois Twisttel, annak talán sűrűbb a festéke,így hangsúlyosabb szempillákat lehet vele elérni, viszont ezzel sokkal gyorsabban tudok dolgozni, egyesével fest be minden szálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

bingus86

2018. február 11.

Ven egy elég nagy problémám a termékkel: nekem eddig erről miért nem szólt senki?? Nem ismertem a márkát sem, teljesen véletlenül futottam bele notino-n, aztán csekkoltam, hogy CF is, azonnal ment a kis virtuális kosaramba! Imádom, tényleg fenomenális! Egész nap tartó, gyönyörű pillák. Sejtelmem sincs, hogy mi a titka, de a rövid és egyenes pilláimmal csodát tesz: hosszú és látványos lesz az eredmény. Este könnyen lejön sima micellással. A roppant érzékeny szemeimet sem bántja. Szererelem...totál műszempilla hatás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

oaxaca

2017. december 26.

Nemrég kezdtem el használni, de nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon tartós, egész nap szépen fent van, ennek megfelelően kicsit nehéz lemosni, sima micellás víz helyett érdemes rendes szemsmink lemosót használni. Valami őrült hosszú szempillálat csinál, a dúsítása az okés, de a hosszítás tényleg különleges. Ha a 2 db-os csomagolásban veszem 3000ft/db-os az ára, ami abszolút baráti egy ilyen jo spirálér. A csomagolása pedig nagyon cuki, mint minden The balm-os terméké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0