the Balm

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. május 11.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   Müller

Bársonyosan puha textúrájú, mégis tartós és nem maszatolódik. A speciális kialakítású kupaknak köszönhetően a szemceruza mindig hegyes marad. 8 árnyalatban kapható.

MakeupMarket

2018. január 5.

MINŐSÍTHETETLEN.
A pénzkidobás jelző nem elég erős, mert ilyen árban az ember legalább azt elvárná, hogy csinál valamit. Bármit!!
PinkPanda volt a forrása a "Scott" nevezetű borzalomnak, amit már ezerszer megbántam, viszont ezért a ballépésért kizárólag én vagyok a felelős, mert túlzottan tetszett a szín és csomagolás annak ellenére, hogy millió külföldi portálon írták le ugyanazt, amit én tapasztaltam.
Ezek pedig a következők:
-túl kemény ( aminek a következménye az alatta lévő pontban lesz)
-ha kidugja a fejét az automatából, letörik / ha naaaagyon minimálisan tekered, akkor pedig már a műanyag fog karcolni
-a világon semmit nem fog, vagy csak darabosan
-nem lehet vele kétszer átmenni egy vonalon vagy bármi részét megerősíteni (mert ugye nem fog...), mert az előző halvány réteget is felszedi, sőt kifejezetten darabos, morzsás, csomós
-sem nem vízálló, sem nem tartós, mindegy, hogy alsó vagy felső szemhéjról van szó
Borzasztó nagy csalódás volt és örökre a tiltólistára került, pont ennél a történetnél ingott meg először igazán a hitem a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

MINŐSÍTHETETLEN.
Ezek pedig a következők:
-túl kemény ( aminek a következménye az alatta lévő pontban lesz)
-a világon semmit nem fog, vagy csak darabosan

Jennie94

2017. október 10.

Az biztos hogy ez a szemceruza lesz az örök kedvencem. Egyetlen próblémám vele az automata, csavaros része. Megmondom őszíntén megtévesztő 1-2 kép így először nem is gondoltam, hogy automata lesz, de végül annyira nem zavar. A Dean Onyx árnyalatban rendeltem meg a pinkpanda oldaláról és csodaszép fekte színe van. Ajánlani tudom mindenkinek, aki egy jó kis ceruzára vágyik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.