the Balm

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2015. február 27.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller

Rajzolj gyönyörű tusvonalat ezzel a matt-fekete tussal, ami hosszan tart, nem kenődik el és gyorsan szárad. Sosem volt egyszerűbb a szem hangsúlyozása.

Ár: 3000 Ft Foxposttal , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata
narancsfavirág

2019. április 21.

Szép, igazán matt fekete színe van, és könnyen szép vonalat lehett vele húzni. Nem kellett szenvedni a lemosással sem, és tartós is volt, bár nem vízálló, így a nagyobb könnyezés és a kánikula azért kifogott rajta. Az egyetlen, amit nem szerettem benne, hogy belefolyt a szemembe, és még a lemosás után is voltak fekete maradványok a szememnél. Ennek ellenére lehet, hogy még újraveszem, mert a színe tényleg nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Igh12

2018. március 4.

azért vettem, mert úgy tűnt, ez a "legmattosabb feketére" száradó tus, az eddig próbáltak közül. És valóban, mondhatni "pasztellfeketére" szárad, semmi fényesség. Ez nagyon tetszik. Ha tartósnak is bizonyul, ez lesz a kedvenc, lehagyva 2x drágább versenytársait is.

update: utólag mégis levonok egy pontot. tartósság rendben, szerettem használni, viszont nagyon hamar elfogy. Napi használat mellett nem hiszem hogy kitartott, talán egy hónapig, vagy addig sem. Most nézem hogy 1,7 ml kiszerelés, vásárláskor ezt nem néztem meg. Jó volna ha kiadósabb lenne, ez nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

bobekecske

2017. május 16.

A tartósság reményében vettem, és valóban nagyon jól teljesít ezen a téren.
Nekem picit kényelmesebb a Lancome hajlítgathatós filce és nyele, de a hatás ugyanúgy jó (nekem ez kevésbé matt), talán tartósabb is. A mennyiség pedig valóban nagyon tisztességes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

A tartósság reményében vettem, és valóban nagyon jól teljesít ezen a téren.

Flami

2017. január 18.

Valóban nagyon jó tus. Nem pereg, nem maszatolódik, kibír akár 12 órát is szinte ugyanúgy. Az applikátora nálam elkezdett kicsit szöszösödni, pedig kb. három hete használom. Egy héten ötször veszem elő, így az egészen biztos, hogy egy évig nem tart ki.
Egyelőre nálam az Artdeco szemhéjtusa a legjobb, de azért ötös.

Update.
Dehogy ötös, le fogom pontozni.
Minden áldott reggel azzal töltöm az időt, hogy szedem le az aplikátorról a már említett kis szöszmöszöket. Rohadt idegesítő és időrabló. Nem ezt várnám egy ennyibe kerülő terméktől. Annyiszor csalódtam már sztárolt márkákban és mások által dicsért dolgokban. Vagy csak én vagyok ilyen béna, hogy mindig kifogok selejtes példányt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 18.

Egyelőre nálam az Artdeco szemhéjtusa a legjobb, de azért ötös.

Update.
Dehogy ötös, le fogom pontozni.

rea3

2016. november 4.

Ha biztosra akarsz menni, válassz TheBalm termékeket, úgy látom ezzel a márkával képtelenség mellényúlni. Bármit veszek tőlük, minden maximálisan teljesít, ahogy ez a tus is. Tudni kell rólam, hogy megrögzött filces tus vásárló voltam nagyon hosszú ideig (abból is csak egy vált be, a Maybelline Master Precise), mivel a folyékony tusokkal nem tudtam bánni. De ráuntam, hogy 2-3 hetente újat kellett vennem belőle és akkor arra a merészségre vetemedtem, hogy bepróbálkozom egy folyékonnyal, hátha fejlődött valamit a kézügyességem. Utánanéztem melyik folyékony tus felel meg az ilyen kétbalkezeseknek, azonkívül kritérium volt természetesen a mattság, erős pigmentáltság, extra tartósság, szép inci, gyors száradás... és őt dobta a gép. Nos ez a tus valóban tudja mindezt, és a legnagyobb meglepetésemre egyből tudtam használni, sőt ennyi idő után már gyorsan is megy. Kb 1 éve használom, de mintha semmi sem hiányozna belőle. Így viszont már drágának sem mondanám. Jesszus 1 év alatt mennyi filcest vettem pff. Egyébként az applikátora valóban egy csoda, vékony, hegyes és pont annyira merev, amennyire kell, ráadásul még mindig újnak tűnik, pedig minden nap használom. Egy mártás=egy szem. A fogása is teljesen kézre áll. Magát a festéket már megdícsértem, tökéletes. Nem lehet belekötni, ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 4.

thesmell

2016. július 26.

Körülbelül 4 éve használok tust minden nap, ezalatt az idő alatt rengeteget kipróbáltam. Az utóbbi 2 évben a Rimmel Glam' Eyest használtam, amit nagyon szerettem. Egy hónapja váltottam erre a tusra és imádom. Egyszerű vele dolgozni, matt, korom fekete és egyszerű vele winged eyelinert is csinálni. Külföldön vettem, de ez annyira bevált hogy ezek után valószínű rendelni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

boroo1996

2016. január 10.

Majdnem minden nap használok tust már rengeteg ideje, és eddig ez az egyik kedvencem. Nagyon könnyű vele szép vonalat húzni, nem maszatolódik vagy pereg le, kibír gond nélkül egy napot. Az aplikátor nagyon jó, hegyes és hiába használom már régóta, nem deformálódott el, mint ahogy sok más tus aplikátora. Black friday keretében jutottam hozzá, így teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.