the Balm

Ár:   6450 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 21.

Kiszerelés:   9,8 ml
Lelőhely:   Müller

Vízálló, intenzív mélyfekete színű, hosszabbító szempillaspirál.

Jennie94

2017. október 10.

Kezdeném azzal, hogy nem szeretek külföldi oldalról rendelni, így a pinkpanda oldaláról jutottam hozzá 6kért. Kicsit sokaltam az árát, de úgy voltam vele, hogy ő az utolsó aki hiányzik a gyűjteményemből, így összeszorítottam a számat és megrendeltem.
Azt is leszögezném, hogy a thebalm spirálok nem azok a woah hatást nyújtják sajnos, viszont, azt amit ígérnek, azt töretlenül teljesítik. Ennél pl. hogy vízálló, ami teljesen működő dolog. Viszont csodát nem kell várni tőle, és könnyen ragassza össze a pillákat (egyébként az összes thebalm spirálnak ez az átka).
Én egyébként nem feltétlenül rendelném meg ezzel az ésszel már, de szép tubusa van, vízálló és szép fekete színe van. 6k+ért viszont többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.