the Balm

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ihavenotime4this, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Müller

Ébenfekete, különálló pillák, a lehető legdúsabb és hosszabb pillákért.

Jennie94

2017. szeptember 21.

Én nem olyan rég jutottam hozzá ehhez e gyöngyszemhez. Kicsit borsosnak találtam az árát, de már régebben néztem ki magamnak, egy részt a the balm egyedi dizájnja miatt, más részt pedig mert szerettem volna egy jó hosszabító spirált. A keféje a spirálnak igazából egy nagyon kis egyszerű kefe, de ami nagyon jó benne, hogy ahogy kihúzom a kis dobozból, a dobozon van egy szűkitő szerűség, ami szépen leszedi róla a fölösleges festéket és így nagyon könnyű vele álom pillákat varázsolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

BloodEve

2017. augusztus 11.

Szégyen kategóriás!

Hatás: természetes hatás, back to school életérzés
Kefe-kezelhetőség: gumis tüskés, kúp alakú, nagyon sok festéket felvesz,képtelenség felapplikálni
Festék: krémes, intenzív fekete színű, 2 óra elteltével már pereg
Hátrány:( sok festék miatt csomók keletkeznek a pillákon, hajlamos tapasztani és peregni, nem dúsít, nem hosszabbít, lemosás szenvedés
Ár-érték arány:1,5, nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Szégyen kategóriás!

Hatás: természetes hatás, back to school életérzés
Festék: krémes, intenzív fekete színű, 2 óra elteltével már pereg
Ár-érték arány:1,5, nagyon nem éri meg az árát.

ihavenotime4this

2016. november 11.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Nem igazán maszatolódik, jó nyilván van, amikor ez is lekenődik, de ebből a szempontból is ez vált be a legjobban. Szép hosszú és ívelt pillákat lehet vele kreálni, nem jellemző, hogy összetapasztaná őket, de ha mégis sikerült addig kenegetnem, míg összetapad, egy szempillafésűvel azonnal orvosolom a problémát.
(Eddig nem volt problémám a theBalm termékekkel, többet is ki fogok próbálni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

(Eddig nem volt problémám a theBalm termékekkel, többet is ki fogok próbálni.)

erika0325

2016. július 9.

Nagyon megszerettem ezt a szemspirált. Szép, íves pillákat csinál, nem csomósodik, és nagyon tartós, nem potyog, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.