The Body Shop

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Áfonyadzsem állagú kíméletes bőrradír, amely lehámlasztja az elhalt bőrt, így az bársonyosan puha és selymes lesz. Áfonya-kivonatot és méltányos közösségi kerekedelemből származó etiópiai mézet tartalmaz. A testradír használatától bőröd megújul és üde lesz.

Suncrown

2019. április 9.

Testradirnak hasznalom, a nagy magvak miatt masra nem nagyon hasznalhato. Nem biztos, hogy ujra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

kinderbuenoo

2019. január 15.

best ever! jól radírozott, az illata nagyszerű. az állaga nem tipik testradír, de pont ezért jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Ez a testradír volt az első TBS termékem. Kiválóan teljesített! Hatékonyan, egyben kíméletesen radírozott és selymes bőrt eredményezett. A kis szemcséken kívül apró magok is voltak benne. Kísértetiesen hasonlított az áfonyalekvárra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

hmliv

2018. december 6.

IMÁDOM! Az illata és a hatása is a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

IMÁDOM! Az illata és a hatása is a legjobb.

zsizi

2018. május 7.

Két tégellyel használtam már el, és imádom. Szuperül radíroz, szeretem a kis magokat benne, az illata pedig mennyei. Az egyetlen Body Shop termék, amit megtartanék hosszútávon, bár már nem vásárolok műanyagba csomagolt termékeket, és csak natúrkozmetikumokat használok. Sajnálom, hogy az INCI-je is ilyen kis csúnyácska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

bebiii

2018. március 17.

Nagyon jó illata van, jól radíroz, nem marad ragacsos vagy zsíros utána a bőröm, szóval nekem teljesen bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

busa01206

2016. december 30.

Korulbelul masfel eve szemezek vele, de megse vettem meg sose, na de most vegre ugy dontottem, hogy eljott az en idom ees imadom!! Olyan finom illata van, hogy egesz nap szagolgatnam, illetve maga a termek is nagyon etvagygerjeszto olyan mint egy fincsi lekvar kis magokkal. Radirozo hatasa is jo, eleg nagy szemcsek vannak benne, tehat hatekony, de nem durva. Szerintem az edes gyumolcsos illatok kedveloinek kotelezo darab, nagyon kenyezteto erzest ad :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Az illata egyértelműen szerelem. Imádom. Nekem radírozás terén is nagyon jól bevált, tényleg áfonyadzsem állaga van, a magdarabkák is ezt a hatást erősítik benne. A hidratáló képessége is nagyon rendben van, felér egy spa élménnyel a használata. Egyedül azt sajnálom, hogy limitált kiadás, így például az áfonyás testvajról lemaradtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

0bikbik0

2016. július 15.

Nagyon szeretem. Mint minden TBS terméknek fantasztikus az illata, az állaga is olyan, mintha áfonyadzsemet kenegetnék a bőrömön. Aktívan radíroz (van azért ennél erősebb radír is), jóleső, kellemes érzés használni. Ugyan limitált kiadás, de elég régóta lehet az, mert már másodszor tudom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.