The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. december 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az az érzékeny bőrre kifejlesztett, nyugtató hatású aloe verás arctisztító segít megszabadulni a szennyeződésektől anélkül, hogy szárítaná vagy irritálná a bőröd. Csökkenti az érzékeny bőr reakcióit, a szárazságot és a pirosságot.

• Közösségi Kereskedelemből származó, 100% bio aloe verát tartalmaz
  • Illatanyag-, színezék-, tartósítószer-, szappan- és alkoholmentes
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és igazolt bőrnyugtató hatás.
  • Gyengéden tisztít
  • Nyugtatja a bőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tamcs1

2019. július 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Puha, tiszta érzetet hagy maga után. A tindigo arclemosót váltottam le erre és egyáltalán nem bántam meg. Nagyon érzékeny bőröm van, de imádja ezt az arclemosót. Néha kicsit nehezen jön a tubusból a termék az elején, de ahogy fogyott belőle könyebb boldogulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Zafír

2017. június 30.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Korábban a kombinált bőrre való arctisztító tejet használtam, de azt már nem lehet kapni. Olyat kerestem, ami nem irritál, nem zsírosít. Nekem nagyon bevált, eltávolítja a sminket, nyugtatja, szebbé teszi a bőrt, sokáig elég. Az egyetlen negatívuma a csomagolás, vagy nem jön semmi, vagy rengeteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol