The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. február 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új összetétel

A napfény káros sugarainak hatásaitól véd ez a könnyed, 15 faktoros fényvédelemmel ellátott aloe verás nappali arckrém. Nyugtatja és puhává varázsolja az érzékeny arcbőrt, miközben feltölti értékes nedvességgel.

• Közösségi Kereskedelemből származó, 100% bio aloe verát tartalmaz
  • Illatanyag-, színezék-, tartósítószer-, szappan- és alkoholmentes
  • 15 faktoros, közepes erősségű UV-A és UV-B védelem
  • Szezámmagolajjal és zabkivonattal hidratálják és védik az érzékeny bőrt

cstimi93

2020. október 9.

Ha lehetne -5 pontot adnék rá.. nagyon durva pattanasaim lettek tole, arról nem is beszélve hogy be is gyulladt ettől a csoda kremtol az arcom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

barbusus93

2020. szeptember 5.

Elég régóta használom ezt a krémet de valahogy nem akar elfogyni. Talán ez az egyik pozitívuma, hogy elég belőle egy borsónyi mennyiség, mert annyira nehéz krém alig szívódik be, akár negyed-fél óra is kell mire úgy érzem, hogy okés. A másik pozitívum a 15 faktoros fényvédelem ami talán kora tavasszal elég lehet, nyáron már biztosan nem. Szerintem egy túlárazott termék, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Oxana9

2020. augusztus 12.

Amiatt vettem, mert a naptól az ajkaim felett erős pigmentfoltok jelennek meg és az eladó ezt javasolta. Erre tökéletesen alkalmas is arra az időre, amíg engemér a nap. Ez nálam a városban sétálás, 1-2 óra a kertben ténykedés; tehát egész napos strandolásnál/napozásnál valószínűleg kevés lenne. Azért vonok le 2 pontot, mert 3-4 óra városban sétálás után - bocsánat a kifejezésért - tocsog tőle az arcom, annyira zsírosít. Próbálkoztam, hogy csak a problémás területre kenem, akkor megkaptam a "Miért csillog a szád?" kérdéseket. Ettől függetlenül elhasználom, ha nem megyek olyan helyre vagy tudom, hogy pár óra mulva lemoshatom, mert a pigmentfoltok elkerülésében segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

9kriszti9

2020. június 29.

Nagyon szeretem, jót tesz az érzékeny bőrömnek hogy nincsen benne parfüm,és szépen hidratál,nyugtat,és még fényvédő is van benne, ami mondjuk nem elég ha egész nap kint vagyok a napon, de a hétköznapokra tökéletes.
(+ szeretem ezt a tubusos kiszerelést, mert így nem megy be a krém a körmöm alá.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

dorisz89

2020. február 12.

Nagyon szeretem, nekem igazi tengerparti illata van. Szeretem, hogy fényvédôt is tartalmaz, nyàron ez elengedhetetlen. Megéri az àràt nagyon! Jól hidratàl és könnyen beszívódik a bôrbe☺☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

lkitti2019

2019. április 22.

Az én száraz érzékeny bőrömnek ez az egyetlen krém ami tényleg hidratál és nyugtatja a bőröm. Az összes többi drogériás krém kuka volt nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

pont

2019. január 13.

egészen kellemes csalódás ez a krém. jól hirdratál, nekem nem túl nehéz, pedig könnyen zsírosodó arcbőröm van, örülök, hogy van benne fényvédő is, bár az a 15 kicsit kevés, de jobb, mint a semmi. igazából nem tud semmi extrát, csak egy jó kis hétköznapi hidratáló, mondjuk ilyenből biztosan találni olcsóbbat is, ha kicsit keresgélünk, de alapvetően nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

gyucintia

2018. november 6.

Fényvédő hatása miatt vásároltam meg. Nappali arckrémnek nekem nem válik be, fénylik tőle az arcom és kicsit zsírosítja is. Mikor hazaérek késő délután akkor használom már csak arctisztítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

katica22

2017. október 15.

Termékmintát kaptam belőle, és éjszakai arcápolóként használom, egy nagyon zsíros krémről van szó. Ami nagyon jól nyugtatja a bőrt és semmi irritációt nem okoz, illata nincs :D.... De árérték arányban van olyan társa amelyik ugyanezt tudja de olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: BHT, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.