The Body Shop

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mart, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Többfunkciós illatpermet, könnyed aloe és gyapot illattal. Fújható közvetlenül a bőrre és a ruhára parfümként, vagy használható otthoni illatosítóként is.

tejjelkifli

2017. február 7.

Valamiért én nagyon nem szeretem a parfümöket. Pontosabban egészen keveset tűrök meg magamon, és egyszerűen minden túl édesnek tűnik. Néhány kivétel van, amit kedvelek (jellemzően ilyenek a zöld teás, aloe verás termékek) na és hát ez! Szóval én imádom az illatát! A ruhámra szoktam fújni, de néha a szobába is csak úgy. Tiszta, friss, frissenmosottruha illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

mart

2016. július 8.

Általában szobaillatosítónak vagy ruhaillatosítónak használom a szekrényben sokat állt ruhák felfrissítésére. Nagyon szeretem, visszafogott, kellemes illata tartós. Közelről fújva picit nyomot hagy a világos ruhákon (kimosható), ezért erre vigyázni kell. Elég sokáig jó, a 100 millis flakon megvan már közel egy éve, és még van belőle. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.