The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, frissítő, relaxáló, energizáló arcmaszk a Superfood kollekció része. Antioxidánsokban és C-vitaminban gazdag brazil acai bogyó tartalma eltünteti a stressz és a fáradtság nyomait, és koffein tartalmú brazil guarana magkivonattal energizálja a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó brazil babasszu olajat is tartalmaz, amely puhítja, revitalizálja és simává teszi az arcbőrt.

• Frissítő, relaxáló, energizáló arcmaszk
  • 100% vegán
  • Acai bogyót és guarana magkivonatot tartalmaz
  • Revitalizálja, energizálja és simává teszi a bőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó brazil babasszu olajjal

Katybaby

2020. április 19.

Nekem elképesztően bevált! Kezdetben óckodtam az árától, de végül megvettem, igaz Németországban. Kellemes az illata és remekül ápolja a bőrömet. A pesti üzletekben nem láttam még azt, hogy csak ezt az egyet lehet egyszerre megvenni, csak az ötös csomagolással találkoztam. Ti hogy vettétek? Nagyon köszönöm annak, aki megválaszolja a kérdésemet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Pomelo

2019. október 1.

Isteni az illata, de nekem semmi extra hatást nem produkál, nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Isteni az illata, de nekem semmi extra hatást nem produkál, nem vettem újra.

Noemyy

2019. július 2.

Nekem nagyon megérte megvenni,az illata nagyon tetszik,én minden maszkot kb. egy óráig hagyom az arcomon és mielőtt lemosnám látszik hogy hámlasztja az arcomat! Szép puha lett tőle az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

svekits

2019. június 23.

Nem használom sűrűn, kb havonta 1-2-szer hétvégén, ha nagyon extra kedvem van, vagy ha valahová megyek és szép akarok lenni. Szépen feltölti az arcom, és kellemes, sima, puha lesz utána a bőröm tapintása. Kellemes illata és lekvár szerű állaga van, én a szemcséket nem szoktam nagyon bemasszírozni, nem vagyok fizikai bőrradír kedvelő, de ettől függetlenül is szeretem. Én nem bírom az agyagos maszkokat, nekem azok feszítik és húzzák, kiszárítják az amúgy kombinált típusú bőrömet, én azt szeretem, ha egy maszk szépen hidratálja és feltölti az arcom. Nekem ez erre teljesen jó. Én vékonyan szoktam kenni, így szerintem elég sokáig elég.
Hosszú távú hatásról azért nem tudok beszámolni, mert viszonylag ritkán használom, viszont a pakolás után én szeretem a bőröm állagát, úgyhogy én tényleg hétvégén vagy események előtt szoktam feltenni, ha puha, sima bőrt akarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

hmliv

2019. március 27.

Egyszerűen imádom! Néhány nagyon nehéz egymást követő nap után teszteltem először, azóta is a kedvencek közt van. Szinte érezni lehetett, ahogy feltölti az arcom, az elképesztően jó illat pedig a hangulatomon lendített nagyon sokat. A kis szemcséknek köszönhetően szépen radíroz is, ezzel is "felébresztve" a bőrt. Egy hosszú hét után a legjobb zárás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Zanli

2018. december 26.

Teljes mértékben egyetértek a lekváros hasonlatokkal. Nagyon szeretem, használata után pedig szép puha lesz a bőröm. A TBS Superfood maszkok közül az én bőrtípusomnak a tisztító maszkok hatékonyabbak (himalájai agyagos intenzívebb, a kínai ginzeng és rizses pedig kíméleteseb), de ezt a maszkot is nagyon szeretem használni, szebb lesz utána a bőrképem. Egy csillagot azért vonok le, mert az általam próbált másik két maszkhoz képest kevésbé éri meg szerintem az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

hennniii

2018. december 14.

Nagyon finom az illata és bátran fent lehet hagyni tovább is, de az ára, ami miatt levonok egy csillagot, akcióban megéri :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Wr.

2018. szeptember 23.

Termékmintát kaptam belőle és muszáj voltam utána megvenni. Tényleg puha és selymes lesz tőle a bőröm, eddig a kencéhez sem szokott hozzá és minden használatakor sikerül ugyanazt a hatást elérni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Annabanna

2018. július 27.

Lekvár állag és illat :)
Kicsit bizsereg az elején, szép sima lesz tőle az arcom
Sajnos borzasztó drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Lekvár állag és illat :)
Kicsit bizsereg az elején, szép sima lesz tőle az arcom
Sajnos borzasztó drága

liv22

2018. július 8.

Az első Superfood maszk volt, amit használtam, azóta is tart a szerelem. Lekvár szerű illata és állaga van, használatkor kedvem lenne megkóstolni. Kritikus időszakban próbáltam ki, de nagyon szépen teljesített, lemosás után a bőröm puha, élettel teli és egészségesen ragyogó volt. Minden alkalom egy újjászületéssel ér fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Színezék. Lilás piros.