The Body Shop

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Argánolajos többfunkciós balzsam.

idaobi

2017. október 4.

Jól hidrátal, zsíros állag, de az illatát nagyon túltolták. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Jól hidrátal, zsíros állag, de az illatát nagyon túltolták. :(

nikolett

2017. január 9.

Az illata bódító. :D A kézfejemre kentem belőle tegnap este és nagyon szépen regenerálta a minusz tizenakárhány fokban, süvítő szélben kiszáradt kezem. Valóban mélyen táplál, még a fájó viszketést is megszüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Dide

2015. július 6.

Én konkrétan imádom ezt a balzsamot!
Nagyon kis szimpatikus ez a kerek fém csomagolás, bár én a body shop enyhén minimál stílusától oda vagyok, ami benne van pedig tényleg multifunkciós kis apróság! Az illata nagyon finom (eléggé hasonlít az argán olajas testvajhoz, az is nagy kedvencem), a hidratáló hatása pedig tényleg remek! Használom sarokra lábápolás után, csodákat művel ott szerintem, a balea ureás lábkrémével instant babalábaim lesznek és vannak már hónapok óta :) A hajvégekre is jó, puha, fényes, és hidratált hajvégeket kapunk, de semmi olajos érzés vagy látvány. A könyökömre is remek, illetve óriási kedvencem a körömágy hidratálására, nem telik el nélküle körömápolás. Lakkozás előtti körömápolós rutinnál, ill. két lakkozás között éjszakára is be szoktam vele kenni, és azóta sehol a szárazság!

Szóval szerintem imádnivaló, és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Én konkrétan imádom ezt a balzsamot!

Szóval szerintem imádnivaló, és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Aimet

2015. március 22.

hajvégápolásra használtam, illetve lábamra kentem belőle még...nem rossz termék, illatra kicsit erős számomra. Jól hidratál valóban , leradírozott talpaim kenés + zokni után nagyon puhák lettek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. november 1.

Könnyen kenhető, könnyen beszívódó balzsam, argánolajos illattal. Az illat nem marad meg a bőrön. Kitűnően hidratál, ápol. A testre, kézre, lábra jól használható, kevés kell belőle. A parfümöt igazán kár volt beletenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol