The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető tusfürdő szappan nélkül, mely nem csak az igazi ellazulás élményét nyújtja lágy illatával, de az Argánolaj egyedi, szárazság elleni eszenciájával rögtön ápol is.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói argánolaj nem csak természetes E- és F-vitamin tartalmával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

laDiva

2020. március 29.

Nagyon szeretem az olajos tusfürdőket, főleg hidegebb időben. Fantasztikus ez a termék: csodás illat, kellemes érzet és habzás. Nem szárítja ki a bőröm, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

straubpanni

2019. szeptember 8.

Tökéletes tusfürdő az érzékeny, száraz bőrömre. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Tökéletes tusfürdő az érzékeny, száraz bőrömre. Nagyon jól hidratál.

browning

2019. március 2.

Nagyon szerettem az illatát és az állagát is. Arra számítottam, hogy jobban hidratál majd önmagában is, de az is nagy öröm volt, hogy nem bántotta az érzékeny bőrömet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

hennniii

2019. január 15.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását, kellemes érzet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását, kellemes érzet! :)

shatzy

2018. október 12.

Nem rossz, habzik, illata nem nagyon van, vagy nem marad, de ez másoknak pont jó is lehet. Semmi plusszt nem tapasztaltam, de tény, hogy a zsíros bőrűeknek sok lehet az olajos hatása, azonban a száraz bőrnek nem túlzottan ajánlott. A La Roche-Posay Lipikar tusfürdője után azért masszív visszalépés, mert azután kb. testápoló sem kellett, itt megmarad a száraz, húzódó érzés, miközben a zsírosodásra hajlamos területek (pl. hát) annyira nem értékelik az olajat.Elhasználom, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

gothy

2018. augusztus 25.

Igazán kellemes illata van, én inkább télen tudom élvezni. Sajnos az utóbbi években annyira érzékeny lett a bőröm, hogy már nem tudok ilyen fincsi illatos tusfürdőket használni, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Nymphea

2018. május 21.

Nagyon kedvemre való kis tusfürdő, imádtam használni a testápolójával együtt. Főleg az őszt juttatja eszembe ez az illat, nagyon különleges, sokáig megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

baronessMA

2018. március 18.

Kellemes az illata, kipróbálásra vettem, hátha akad a seás kedvencemnek párja. De nem nekem találták ki. Nem fogom újra venni annak ellenére sem, amit ígér. Találok más módját mások támogatására.. Amennyi tisztítószer van benne, garantáltan tisztít, na meg elég elöl van a glicerin is. Elhiszem, hogy nem tennének bele túl sokat, de nem szimpi nekem.. Klassz termék, mert semmi bajom vele, egyszerűen nem több, vagy jobb mint más termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Timitami

2017. november 29.

Nekem nagyon tetszik az illata meg úgy az egész tusfürdő. Nem zavar, hogy nem igazán habosodik, mert a lötyit tök jól el lehet oszlatni a bőrön és szépen lehet vele mosakodni. Engem nem szárít, de a testápolóját törülközés után felkentem magamra, így időm se volt igazán kitapasztalni, hogy mennyire hidratál ez a tusfürdő. De használata közben csak a simító, tápláló hatását éreztem. Felüdülés vele a zuhanyzás, de az intezív illata miatt - hogy nehogy ráunjak - egy héten nem hétszer használom, hanem kevesebbszer. Annyi, ami nem baj, csak ha valaki a tisztaságot sugalló illattal rendelkező tusfürdőket szereti vagy ahhoz szokott, mint én, az ezt a hatást ne várja tőle. Félreértés ne essék, ettől is tiszták leszünk, csak az illat nem adja ezt az érzést, de ez az argánolaj velejárója. Kicsit drága, de emiatt nem pontozom le, egyébként meg tényleg nem kell a markunkat teleönteni vele ahhoz, hogy mosakodni tudjunk. Tetszik az állaga is, olyan selymes. 2017. április.

Update: beszereztem őszre is. Továbbra is élmény vele a zuhanyzás, de sajnos nem igazán hidratálja a bőrt, főleg fűtési szezonban tapasztalom ezt. Tényleg jó az állaga, illata, és zuhanyzás közben adja azt az érzést, hogy hidratál, hiszen olajos, de törülközés után kívánkozik a testápoló rendesen. Egy csillagot le kell vonnom, úgyhogy csak 4-et kap.Nem tud annyit nyújtani, amennyit az ára alapján elvárna az ember. De nem mondom, hogy soha többet, mert tényleg élmény vele a zuhanyzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

katemoss

2017. október 16.

Én nagy kiszerelésbe kaptam ajándékba, illata nagyon finom, nekem eléggé habzik, szárítani nem szárít, de valóban nem tud semmi olyat amitől azt mondanám, hogy soha többé más tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.