The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: igarel, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ásványi anyagokkal, kemencében sült pirosító

2 árnyalatban kapható

karaibrahimgil

2019. április 19.

Itt cseréltem egy kedves lánnyal, Petal árnyalatban. Sajnos már nem látom a terméket a TBS webshopjában, pedig abszolút csak ajánlani tudom. Habár az előttem szólók törhetetlenként jellemezték, a felvihetősége szöges ellentétben áll a túlértékelt Bourjois pirosítóéval, mivel hiába masszív ez is, mégis nagyon könnyen felvihető. Nehezen fogy, nem porzik, építhető, egyszerre pirosít és kiemel, így aki csak mattban gondolkodik, annak mást ajánlanék. Összességében elégedett vagyok vele, az egyik legjobb pirosító, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

emerenc

2018. november 15.

Kifogyhatatlan! (bár hosszú idő után azért gondolom érdemes lecserélni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Kifogyhatatlan! (bár hosszú idő után azért gondolom érdemes lecserélni)

roseborn

2017. november 12.

A legjobb pirositom, ami eddig volt! Korabban nem hallottam errol a sutos csavarrol, pedig nekem is egy elado ajanlotta, de nagyon meg vagyok vele elegedve. Mindenhova magammal hordom, mar szamtalanszor leejtettem, a tarolojanak a teteje le is torott de a pirositonak kutya baja! Majus ota hasznalom es annyi van benne mintha csak tegnap vettem volna. Imadom a szinet, neha kicsit tul sok a sotetebbik arnyalatbol de a highlighterrel egyutt nagyon szepen lehet felvinni es pazarul nez ki. ABSZOLUT KEDVENC.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Eni27

2015. február 4.

Nagyon jó minőségű (igaz nem is olcsó) egész nap tart, nagyon jól pigmentált. nekem a világosabb árnyalat van meg de annak is nagyon intenzív fedése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

igarel

2015. január 18.

Nekem a halványabb van meg belőle. Nagyon szeretem, a világos része miatt természetes hatást lehet vele elérni. Már nagyjából egy fél éve megvan és alig látszik, hogy fogyott volna belőle, úgyhogy én nagyon meg vagyok elégedve vele szerintem nagyon sokáiog elég lesz. A boltban az eladó lány azt mondta, hogy mivel kemencében égették ki ezért ha táskában/neszeszerben van úgy sem fog tönkre menni mert elvileg nem törik szét olyan könnyen mint más pirosítók vagy púderek. Erről nem nagyon tudok nyilatkozni, hogy mennyire igaz, mert én otthon tárolom, csak akkor viszem magammal ha utazok valahova..:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.