The Body Shop

Ár:   990 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   990 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A 100% vegán banános tusfürdő Közösségi Kereskedelmi, organikus banánpürét tartalmaz Ecuadorból, amely az ellenállhatatlanul egyedi illat mellett a bőr tápláló hidratálásáról is gondoskodik. Olyan banánokat használnak, amelyek esztétikai hibájuk miatt nem alkalmasak az élelmiszeripar számára, így nem vesznek kárba ezek a csodálatos gyümölcsök, amelyek természetesen jó hidratálók és tele vannak vitaminokkal. A tusfürdő minden zuhanyt és fürdőzést egy gyümölcsös nyári kalanddá tesz.

silence

2019. december 2.

Nagyon szeretem a Body Shop tusfürdőket és testápolókat, főként a limitált kiadású termékeket szoktam megvenni előszeretettel.
Viszont valószínűleg mostanában kicsit kezdek megcsömörleni ezektől a túlédesített gyümölcsös illatoktól.....
Ezt a banános tusfürdőt is kicsit mű-banánosnak éreztem.... vagy nem is tudom mihez hasonlítani..... olyan mű banánpép illata volt, ami engem kicsit zavart. Viszont a Párom imádta az illatát amikor ezt használtam.
Az állagát és a hatását tekintve viszont tökéletesen elégedett vagyok, mert nem szárított, sűrűbb állagú volt, ezért kevés mennyiség is elég volt belőle, sokáig kitartott.....
Csak az illata miatt nem vásárolnám újra, amúgy szupi, mint az összes többi TBS tusfürdő is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

PinkMcFreeze

2019. november 2.

A testvaját imádom, szóval érthetetlen számomra ez miért nem sikerült jól a márkától 🙁 A bőrömet nagyon szárította és viszketett tőle, ezért érzékenybőrűek számára nem ajánlom. Nagyon sajnálom, de szerintem pénzkidobás ez a termék 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Kitty9526

2019. szeptember 7.

Teljesen mindegy mit valasztok a Body Shoptòl, az akkor biztosan a kedvencem lesz. Állagra szokásos sűrű, krémes, az illatát imádom, élmény vele a zuhany. Megvártam az akciót és így barátibb áron sikerült beszereznem, de teljes árat is megérnek ezek a tusfürdők nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Mandarindream

2019. július 23.

Édes, jópofa, sütikés, krémes banán illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

Édes, jópofa, sütikés, krémes banán illat.

heather

2019. június 24.

Krémes, nyári finomság.
Azért 4 csillag, mert az illata nem olyan tartós,mint a TBS tusikè àltalában, és semmi különös hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Krémes, nyári finomság.

Judy8608

2019. június 18.

Az elején nagyon tetsztett, a végére túl émelytíő, mű illata lett, alig bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

petrakauth

2019. január 17.

Ajándékba kaptam a boltban és anyukámnak adtam mert ő nagyon szereti a banánillatot és én meg kimondottan utálom... Hát még az ő véleménye sem volt valami meggyőző, azt mondta hogy ez a tusfürdő egyenesen büdös. A 2 csillagot is csak azért kapja mert alapvetően mint "tusfürdő" nem rossz, de szerintem egy tusfördő egyik legfontosabb tulajdonsága (már ha nincsenek kimondott bőrproblémai az embernek) az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

hennniii

2019. január 15.

Arra emlékeztet, mikor kiskoromban ettem azt a csokival bevont banános édességet, olyan finom az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Zanli

2018. november 25.

Finom, édes illata van, szeretem használni. Krémes, sűrű állaga miatt kevesebb is elég belőle, így meglehetősen sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

mafalda

2018. november 9.

Szerettem, olyan igazi banánpép állag sűrű és krémes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Szerettem, olyan igazi banánpép állag sűrű és krémes.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology