The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2015. október 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémes állagú szappanmentes tusfürdő, mely nem szárítja a bőrt. Édes brazildiós olajjal és illattal.

paaulaaa

2016. június 5.

KEDVENC....volt. Finom illat, szuperkrémes érzet, puha bőr! Ráadásul extra sokáig elég ez a kiszerelés...mi kell még?! :) A szívem szakadt bele amikor megtudtam, hogy már nem elérhető. Hátha egyszer mégis újra megjelenik.... én drukkolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

nobilissima

2016. február 1.

A szívem szakadt bele amikor nem találtam a boltokban, és közölték, hogy már nem elérhető ez az illatcsalád. Hát mi ez már..rászoktatják az embert a jóra, aztán meg csak úgy kivonják a forgalomból. Remélem más országban lehet még kapni..mert nekem instant szerelem az illata, és nem is szárított...
Sebaj, van még egy fél flakonom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

Sebaj, van még egy fél flakonom :)

juditkaa70

2015. november 29.

Egy 50 ml flakont vásároltam meg a vaterán. Nem nyerte el annyira a tetszésem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Egy 50 ml flakont vásároltam meg a vaterán. Nem nyerte el annyira a tetszésem

szabonena

2015. október 23.

Szeretem ezt a terméket, az illata is bejön, kellemesen csalódtam benne.... újra fogok venni magamnak és a barátnőmnek is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

anna13

2015. július 14.

Szerintem kifejezetten csoki illata van, ez fogott meg benne a legjobban, de az állagát is nagyon szeretem, és hidratál is, amennyire egy tusfüdőtől telik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Hirannis

2015. június 4.

Kedvenc illatom, jól habzik és nem szárad ki a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Kedvenc illatom, jól habzik és nem szárad ki a bőröm tőle.

Lills

2015. május 16.

Csak mostanában fedeztem fel ezt a termékcsaládot, nem gondoltam, hogy ez ennyire jó :) Nem egy tipikus tavaszi/nyári illat, úgyhogy a testvajat inkább nem erőltettem, de a tusfürdő nekem most is tökéletes, pedig nagyon nyári hangulatom van. :)
Szóval, az illata engem valami diós sütire emlékeztet, imádom. Amikor először használtam, sokkal jobban odavoltam érte, most már csak olyan "kellemes" illat, hozzászoktam. Állaga tökéletes (akinek a kókuszos TBS tusi elvette a kedvét a többitől, annak mondom, hogy ez nem olyan), jól habzik, normál bőrt nem szárítja, szerintem nagyon rendben van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Skiiin

2015. április 6.

Nem nem nem szerettem.:(

Az illata valami csodás, amikor flakonból illatoltam...de zuhanyzás után eltűnik, sőt, mintha valami fura mellékillatot is éreztem volna zuhanyzás közben, a hidratáló hatása nekem nagyon nem volt elég, más tusfürdők sokkal jobban beváltak mint ez és ráadásul nem ennyiért.:)

Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Nem nem nem szerettem.:(

Nem újravevős.

zsazsa

2015. január 20.

Finom, engem törökmogyoróra emlékeztető, édes illata van, ami nem túl erős. Nem szárítja a bőröm és ez most télen fontos. Néha veszek csak Body Shop tusfürdőt, de eddig nem bántam meg egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

jeneinoemi1221

2015. január 11.

Az illat elreppen miest kiszállok a kádból.. Nagy-nagy csalódás ért főleg hogy nem is olyan olcsó. Én 1690-ért vettem. Inkább maradok a Dovenál ár érték arányban sokkal jobb és az én bőröm szereti. Egy szóval csalódás..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Methyl Gluceth-20
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)