The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. november 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"A friss finoman nőies illat egy elbűvölő Eau de Toilette-ben. Spriccelj belőle a nyakadra és a pulzuspontokra a friss és harmatos rózsaillatért, melyet a bergamot, a mandarin, a bazsarózsa, a vízililiom, a barackvirág és a pézsma illatjegyei egészítenek ki. Kézzel szedett brit rózsával és közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal."

• Friss, harmatos illat
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával
  • Közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal

Ár: 5500 , Eladó: Era81
Állapot: A képen látható állapotban , Helyszín: Budaörs, Budapest, fizetés: Fox, szemelyesen, eloreutalas utan postan

AnikoR

2021. november 9.

Nehany honapja uj kulsot kapott, allitolag csak az uvege valtozott meg - az eladok szerint.
Megvettem, de hihetetlen nagy hiba volt. Koze nincs az elodjehez, az uvege is ocskabb, a tartalma is.

Ossze lehet hasonlitani az osszetevoket is, az ujban pl nincsen Rose extract.
Fujtam egy keveset a regibol az egyik kezemre, az ujbol pedig a masikra. Az ujnak ocska, drogerias, rozsara hajazo, de nyomi illata van, a reginek nemes, citrusos, isteni. Az A body shop-os british rose.
Sajnos mar nincs meg a blokkja, de akkor giga nagy panaszt tennek a boltban, amiert (ugy erzem) megtevesztettek.

Egy szoval: senkinek sem ajanlom, rossz minoseg sok penzert

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Ossze lehet hasonlitani az osszetevoket is, az ujban pl nincsen Rose extract.

Egy szoval: senkinek sem ajanlom, rossz minoseg sok penzert

Masnilány

2021. április 29.

Ha tehetném, dézsával önteném magamra a nap 24 órájával ezt az illatot, annyira imádom :D <3 Kellemes, nőies, nem túl komoly, de nem is komolytalan, rajtam kicsit púderes beütéssel illatozik. Nem tolakodó, nekem igazi hétköznapi szaladgálós parfüm. Ha reggel befújom magam, még délután is dicsérik a parfümöm és kérdezgetik, hogy mi ez.
Általában van 5-6 féle illat, amit váltogatva szoktam használni, sosem ragadok le tartósan egyfélénél, de ennél azt vettem észre, hogy amióta megvan, indulás előtt mindig csak ezért nyúlok.
Ez az első TBS parfümöm, de szerintem nem az utolsó, a mandarinossal nagyon szemezek,de egyszerűen nincs szívem leváltani még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Accika

2020. július 30.

Egyszerűen imádom! Eddig ez a legjobb illatú parfüm, amit valaha használtam. Azt nem igazán tudom, hogy mennyire tartós, mert a parfümjeimet általában nem érzem fújás után egy perccel, az orrom hamar megszokja az illatot, amit épp használok. De ez egyszerűen isteni, anyukámnak is vettem belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Nemesene

2020. április 14.

Nagyon kellemes illata van, sajnos nem túl tartós, szinte azonnal elillan Sajnálom, mert elég nagy The Body Shop fan vagyok, de ez most csalódás. Csak azért kap jóindulatú két csillagot, mert kézzel szedett brit rózsát tartalmaz és tetszik a márka üzletpolitikája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

kovre91

2019. október 8.

Ha TBS és British Rose, akkor nálam szerelem! :) Valóban nem a legtartósabb, bár egy edt-től nem is várom el, hogy kitartson 24 órán keresztül. De én akkor is szeretem, nagyon kellemes, légies, nem ül rá a bőrömre hanem friss marad uhhh nálam kedvenc! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Audry1

2019. szeptember 17.

Amikor megvettem a boltban azt mondták, hogy tartós az illata. Hát ezt sajnos nem nagyon tapasztaltam, viszont a finom rózsaillatát imádom! Páromnak is tetszett. Az illata miatt újra megvenném, de ennyi pénzért a tartóssága sehol sincs. Sajnos emiatt 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

vitezjulia

2018. december 18.

Hú, egyszerűen imádom az illatát, nagyon-nagyon kellemes. Egy picit talán lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

isabelle007

2018. augusztus 6.

Sajnos harmatgyenge a tartóssága, kb. testpermetnek felel meg...nem mély illat, ami nem feltétlenül baj, de kissé karakteresebbre számítottam a név alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

LillyPoow

2017. december 30.

Szerelem volt első fújásra. : )
Igazi tiszta, friss, kifinomult, légies, könnyed, nőies illat. Minden napos használatra, minden eseményre alkalmas illat, számomra. Nem hivalkodó, nem tolakodó egyszerű mégis sokat mondó illat. Egyetlen hibája, hogy nem túl tartós az illata illetve néha nekem kissé irritálja a bőrömet (rendkívül érzékeny bőrű vagyok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Szerelem volt első fújásra. : )

Hoaithu

2017. november 18.

Abszolut kedvenc termekem ettol a markatol! Konnyed friss illata van es abszolut tartos pedig nem gondoltam elsore ennyi penzert. Ar-ertek aranyban nagyon megeri. En szoktam a parnamra is fujni egy kicsit ebbol lefekves elott, hogy konnyebben elaludjak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.