The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, frissítő, hidratáló és ragyogásfokozó géles arcmaszk a Superfood kollekció része. A British Rose termékcsaládhoz hasonlóan az angol vidék szívéből származó kézzel szedett organikus rózsaszirmokkal hidratálja a bőrt. Chilei rózsaolajjal, Omega 2 és 6 zsírsavakkal javítja a bőr tónusát. Közösségi Kereskedelemből származó marulaolaj és olívaolaj tartalmának köszönhetően pedig rugalmasabbá és feszesebbé teszi a bőrt. Nedves bőrre kell felvinni.

• Frissítő, hidratáló és ragyogásfokozó géles arcmaszk
  • 100% vegán
  • Kézzel szedett rózsaszirmokat és chilei rózsaolajat tartalmaz
  • Intenzíven hidratál, javítja a bőr tónusát, feszesebbé és rugalmasabbá teszi azt
  • Közösségi Kereskedelemből származó marula- és olívaolajjal

TBS The Body Shop British Rose/Angol Rózsa Rózsás Mélyhidratáló Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás
Ár: 6.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 5000 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint. Előreutalás után postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
tzs

2019. október 18.

Ahogy a többség írja, nem nagy szám. Az illata finom, de semmi hatást nem tapasztaltam (mondjuk nem is ártott).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Heni1983

2019. október 9.

Ez is olyan volt, mint az YR tündöklő ampullája... amíg rá nem jöttem, nálam mivel működik, addig csak az illatát élveztem (és nyilván a bőröm puhaságát, de azt egy arckrém után is megkapom). Legutóbb mandulaolajjal kevertem össze (hígítást ír elő a maszk) a víz helyett. Brutálisan puha és "hálás" volt tőle az arcom, úgyhogy újraveszem (én a tasakos verziót használom, két adag van benne, nem mindig ezt használom arcpakolásként, így havonta egyszer elég vennem egy tasakot).

UPDATE: Sajnos nem mindig jön be, hogy olajjal keverem, így maradnék a vizes keverésnél - de nem maradok, mert hidratáló maszkból vannak ennél jobbak is. Sajnálom, mert az illata tényleg nagyon jó, de arra meg ott van a testápoló joghurtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

mafalda

2019. június 6.

Az illata miatt vettem meg egy pintát, hát szépen tisztít, de ezen az áron mégis csak átlagosnak mondanám. Egy jó maszk borsos áron, ha egy sima arctisztítót akar az ember lánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

KAdrienn88

2019. május 28.

Többet vártam tőle az árához képest. Kiszáradt tőle az arcom, piros lett és viszkett. Illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

slytherclaw

2019. május 26.

Féláron jutottam hozzá a himalájai bambuszszenes testvérével együtt, de nem estem tőle hasra. Az illata mesés, az állaga nagyon kellemes géles. Én hűtőben tárolom, úgyhogy mindig nagyon jólesik feltenni. A hatása viszont szerintem kb. nulla, mindig érzem a használata után, hogy szomjas a bőröm, akármeddig hagyom is fent.
Három csillag, mert ártani nem árt, nem irritálja a bőrömet és az illata már magában felér egy spa-élménnyel, de újravenni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

ErdelyiDiana

2019. április 12.

A himalájai pakolásukat imádom és nekem nagyon látványos eredményeket hoz! Így nagy reményeket fűztem ehhez is és SEMMI! Közelében nincs a másik pakolás látványos hatásának. Általában szeretem a BS termékeket de ez nekem nagy csalódás 😞 az állaga és a felkenése nekem nem számít olyan amilyen... De vagy durván hidratált és feszes a bőröm amit nem hiszek vagy nálam nulla hatása van. Ennyi pénzért sokkal olcsóbb márkák hidratáló pakolása vagy maszkja látványosabb eredményeket hoz. Nagyon sajnálom az első csalódásom a márkanál (nagyobb ne érjen 🙂) a 2*-ot az illata miatt adom kb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Gabszi

2019. március 28.

Mintát kaptam belőle. Én a british rose tonikot használom lassan 4-5 hónapja, amit imádok. Az illata ennek a terméknek is ugyanolyan és egyébként más paramétereiben is eléggé hasonlít rá. Azonban egy maszktól ennél jóval többet várok. Hidratálgat, de mélyhidratálónak semmiképpen nem nevezném. Ennyi pénzért meg tuti, hogy nem venném meg és szerintem nem éri meg, mert egy 200 forintos baleás arcmaszk jobb eredményt produkál. Legalábbis az én arcomon biztosan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

derienart

2019. március 10.

Az illata szerelem, egyszerűen fenomenális. Van ilyen parfümje a TBS-nek? Hatását tekintve már kevésbé jött be. Állaga ragadós lekvárszerű, nekem nem jött be, hatását tekintve semmi pluszot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

vandacsontos

2018. december 12.

Imádinaló az illata de sajnos nem olyan taplálo mint ahogy vártam ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Amula

2018. november 29.

Ez sajnos nem vált be. Az illata szuper, pedig alapból nem szeretem a rózsás dolgokat, az állaga könnyű, zselés, nem folyik, egyszerű a használata. Nekem csípte az orromat, pedig nem érzékeny a bőröm, alig vártam, hogy leteljen a 15 perc. Puhának puha lett a bőröm, de hidratáltnak abszolút nem éreztem, csak úgy nyelte utána a bőröm a hidratáló krémet. Sajnálom, mert imádom a TBS termékeket, még jó, hogy csak mintát vettem belőle. Pozitív viszont, hogy a minta két alkalomra elegendő volt. Kipróbálok más maszkokat is, jó, hogy lehet mintát venni, így nincs nagy rizikó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)