The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelcare, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

"Géles testradírunk valódi rózsaszirmokat tartalmaz, melyek gyengéden, mégis alaposan eltávolítják az elhalt hámsejteket, hogy helyet adjanak a friss, új és sima bőrnek."

• Bársonyos és megújult bőr
  • Friss és harmatos géles textúra
  • Valódi rózsaszirmokkal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Asianlover

2018. június 10.

Testradír mivoltára egy hármast tudok csak adni, mivel nekem nem elég erősek benne a szemcsék. A havas szilvás cukros és a málnás is sokkal jobban bejön. Kellemes illat, tusfürdőként elhasználom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

mliptak

2018. május 27.

Továbbra sem szerettem meg a rózsa illatú termékeket, de a szemcsék finomak, nem irritált, szóval az illatát leszámítva jó kis készítmény ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

baronessMA

2018. március 18.

Annak ellenére, hogy nem állt szándékomban a rózsás termékekből beszerezni, az adventi kalendárium révén hozzájutottam az 50 ml-s kiszereléséhez. Nagyon meglepett. Nem szeretem kifejezetten a rózsa illatú termékeket, de ez teljesen rendben van. Maga a termék sem rossz, használata után selymes lesz a bőröm és jobban teljesít, mint pl a gyümölcsös társai. Még az is lehet, hogy megvásárolom, ha elfogy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

msbetty

2017. április 27.

Kedvenc testradírom. Szuper fincsi az illata, és nagyon kellemes puha bőrt eredményez a használata. Én kb hetente 1x szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Leander

2016. június 3.

Imádom. Jó az állaga, könnyű felvinni, kellemes az illata. Az eladó azt javasolta, hogy este lefekvés előtt használjam, és ne kenjek rá utána testápolót, csak reggel, éjjelre hagyjam a bőröm lélegezni. Ez maximálisan bevált, szinte hallom, ahogy megelégedetten fellélegzik a bőröm használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

babyface

2016. február 22.

nem vagyok nagy rózsapárti, de valamiért elvarázsolt ez a kollekció. :) a testradírjától kevésbé vagyok elájulva mint a régebben használt tbs-es testradírjaimtól, fura ez a géles textúra, nagyon aprók benne a szemcsék, egyszerre sokat kell használnom belőle, hogy dolgozzon is. az illata akár a friss, harmatos rózsa nem nagyanyós, de én egy picivel gyümölcsösebb rózsaillatot el tudtam volna képzelni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.