KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A C-vitaminos hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben C-vitamin tartalmának köszönhetően segít megőrizni annak ragyogását. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • Fáradt, fakó arcbőrre
  • Magas C-vitamin tartalmú camu camu bogyóval

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mandarindream

2018. október 25.

Borzalmas! Ha nem került volna ennyibe, már rég a kukában végezte volna...így még tologatom, néha felteszem, elborzadok, tologatom. Milyen valójában ez a termék? Tisztítás után felviszek 1 szép nyomásnyit, körkörös mozdulatokkal kis grübliket készítek, aztán próbálom leszedni a maradékot, ez a metódus, oké. Nos, természetesen semmit sem távolít el, pláne nem mélyhámlaszt - aki valaha volt valódi mélyhámlasztáson kozmetikusnál, ezt a kamu szöveget eleve be sem veszi. A felvitt anyag egy része összecsomósodik, a többi "csodásan" ráragad a bőrre. Ez leszedhetetlen filmréteget képez, ami semmilyen krémet nem enged át. Kissé fulladozik a bőr alatta, és egyáltalán nem kellemes az utóhatás. Száraz lesz tőle a bőr és húzódik. De, mint látszik a tömegpszichózis működik...

Mandarindream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

bojudit

2018. október 16.

Az ára kicsit elbizonytalanított, hogy megvegyem-e, de ha előre tudom, hogy ennyire jó, biztosan nem gondolkodom rajta. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, ráadásul csak kevés kell belőle, így remélem, sokáig kitart.

bojudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Banszky

2018. szeptember 27.

Úristen,imádom! Soha többé nem térek vissza az arcradírokhoz,csak hámlasztok ezentúl. Látványos a hatása,szebbé és bársonyosabbá teszi a bőröm használat után. Fincsi c-vitamin illatú.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

ZsofiaLoren

2018. augusztus 28.

Ez egy csoda! Nem szoktam így lelkesedni, de ez a hámlasztó tényleg egy főnyeremény!
Egy betegség után tükörbe néztem és nagyon fakónak, fáradtnak láttam a bőröm. Megvettem ezt és nagy reményeket fűztem hozzá. Nem csalódtam. Hónapok óta használom és a lelkesedésem még mindig kitart. Tényleg azt hozza, amit ígér. A bőröm láthatóan szebb, ragyogóbb. Nagyon ritkán vagyok ilyen elégedett, de ez a termék abszolút újravevős. Ez is egy plusz, hogy 6500 Ft sok pénz, de hónapok óta rendszeresen használom és még bőven a fele megvan, mert egy alkalommal nem kell sokat használnom.

ZsofiaLoren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

liv22

2018. július 8.

Imádom! Karácsony tájt vásároltam és még mindig van belőle. Kevés is elég és hihetetlenül hatásos. Nem is hittem, hogy a mindennapos arcápolási rutin és a rendszeres radírozás mellett eredményes lesz, de valóban látványos. Minden szennyeződést, elhalt réteget levisz és puha egységes arcbőr marad utána.

liv22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

HipsterDoe

2018. május 21.

Jelentősen hatékonyabbnak találom személyszerint,mint a bőrradírokat! Az első használat után pillanatok alatt lekapta a felső réteget, ez nagyon pozitív hatást váltott ki belőlem! Habár elsőre nem tudtam eldönteni, hogy csak a krém viselkedése ez a "csomóssá" váló állag,és ilyen formában a krém távozik az arcomról vagy valóban a bőröm?! Azonban a bőröm tapintása kellemesebb volt és ez meggyőzött! Nem okoz kellemetlen érzést,sem kipirosodást az amúgy hisztis arcbőrömön! Egyszóval én megszerettem, tőlem 5 csillagot kap emiatt! 🤗

HipsterDoe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

tunderelefant

2017. december 4.

Wow :D Hát ez nagyon para, amit művelt az arcommal. Azt hittem amúgy, hogy nem lesz semmi extra, hiszen csak gél állag, de hűha! Amint felkentem, elkezdte leszedni a felső réteget és nem is gondoltam volna, hogy napi 2xes micellás vizes lemosás és heti 1-2 arcradírozás ellenére is ilyen "koszos" az arcom. Szerintem amúgy drága, szóval nem lesz állandó lakó nálam, pedig elég nagy csoda. Meg így negyedórával a használat után kicsit mintha szárítana is, legalábbis a bőröm húzódik. Ja és a legjobb, hogy kipróbáltam a számon is, és az eddigi cserepes ajkaim lehámlasztotta és most már puha és sima! :)

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Freya

2017. szeptember 29.

Termékmintát próbáltam ki belőle, nagyjából 3 használatra volt elég. Szépen leszedte az elhalt hámsejteket, viszont azok gombócokba gyűltek az arcom két oldalán és oda is ragadtak leszedhetetlenül (pont mint a Drops of Youth hámlasztónál, csak ezt könnyebb volt eltávolítani). Arcradírral és arclemosóval próbáltam leszedni, nagyjából sikerrel. A Drops of Light hámlasztót ajánlom helyette, ugyanígy leszedi az elhalt hámsejteket, de érdekes módon az nem ragad.

Freya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bendee91

2017. szeptember 24.

Előtte én csak szemcsés radírozókat használtam, de valahogy rábukantam erre a neten és 1-től 1-ig mindenki csak pozitívat nyilatkozott. Ezért eldöntöttem, hogy itt az ideje, hogy leteszteljem....és IGEN!!! Ez valami elképesztő. Annyira selymes, puha lesz az arc utána, tényleg WoW. :)
Bár először szkeptikus voltam, hogy azok tényleg elhalt hámsejtek, amik összeállnak az arcba masszírozás közben vagy esetleg a cucc, ahogy levegőre oxidálódik és kis kukacokba összeáll, de az eredményt tekintve, el tudom képzelni, hogy maga az elhalt hámsejtek kukacosították (:D) össze.
Az ára elég húzós, de iszonyat mennyiség. Én heti 2x esetleg néha 3x terveztem használni és gyakorlatilag 2 pumpányi elég. Tehát sokáig ki fog tartani.
Viszont a fején az a védő....az nem kis bosszúság volt mire leaplikáltam. Halvány lila gőzöm sem volt mi fán terem és féltem feszegetni is, nehogy letörjem, aztán a nyomó a kezemben maradt, mondtam is hogy akkor az úgy fa***. De aztán muior lepattintottam utána a végéről azt a fedőt simán vissza tudtam eszkábálni tehát megnyugodott a lelkivilágom, hogy nem dobtam ki az ablakon 20€t.
Egyébként halkan jegyzem meg, hogy döbbenetes mennyivel drágább Magyarországon, mint pl itt Ausztriában. Tehát, aki nagy TBS fan és néha kijár ide érdemesebb szerintem itt beszerezni, mert vicc, hogy pl azok a luxus maszkok otthon 8000 forin felettiek, ott meg 20€ akció nélkül. Ez csak egy mellékes kis reklám volt.
Tehát, igen. A termék nekem sokszor 5*.

bendee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Tehát, igen. A termék nekem sokszor 5*.

Jellybean

2017. augusztus 26.

Nem is tudom, az utóbbi időben volt-e olyan termék, ami ennyire meglepett és amit ennyire szerettem használni. Egészen más a bőröm, mint egy szemcsés bőrradír után. Hogy a benne lévő c vitamin ér-e valamit, azt nehezen tudom elhinni, hiszen max. 1-2 percig masszírozza az ember az arcát vele, de a hatás így is nagyon szuper, pihe-puha bőr. Mostmár az árát sem tartom vészesen, mert egy pumpálásnyi bőven elég belőle, így sokáig elég. Én egy héten 3-szor használom és bőven bírja a bőröm.

Jellybean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Honey
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.