The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A C-vitaminos hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben C-vitamin tartalmának köszönhetően segít megőrizni annak ragyogását. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • Fáradt, fakó arcbőrre
  • Magas C-vitamin tartalmú camu camu bogyóval

HHenna

2020. január 17.

Rendszeresen használom, nagyjából hetente. Saját tapasztalatom az, hogy hámlaszt bizony! Orromon a bőröm sokszor kiszárad, hámlik. Korábban radírokkal próbálkoztam, vagy mechanikus úton ledörzsölni. Mióta a hámlasztó gélt használom könnyen eltávolítom vele az elhalt hámsejteket. Nagyon szép lesz az arcbőr a használatával. Az illata pedig igen frissítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

csyngo

2020. január 14.

Ajándékba kaptam, először kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de miután kipróbáltam engem meggyőzött. Valóban eltávolítja az elhalt hámsejteket és imárom hogy milyen puha lesz utána a bőröm. Én törölközőszáraz bőrre szoktam felvinni, mert azt tapasztaltam hogy ha a nedves arcomra viszem fel akkor nem jön ki annyira a hámlasztó hatása, túlságosan feloldja a víz a gélt.
Bár elég drága, sokáig tart, így lehet beruházok rá a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Bár elég drága, sokáig tart, így lehet beruházok rá a jövőben.

hajnalkahudak

2020. január 12.

Nagyon szépen hámlaszt, gyönyörű puha lesz tőle az arcom, felfrissül. Másfél éve használom rendszeresen. Nekem bevàlt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

szocsorsi

2019. december 16.

Hagytam magam becsapni, amikor bemutatták a kézfejemen a bámulatos hámlasztást.
Akkor jöttem rá, hogy tulajdonképpen nem a bőröm hámlik, amikor vizes arcbőrre vittem fel a gélt. A víz feloldja a gélt, ezért nem tud összecsomósodni és hámlasztást imitálni.
Körülbelül kéthetente egyszer jut eszembe használni.
Ha a hámlasztó módszerét figyelmen kívül hagyjuk, akkor nincs akkora gond vele, mert használat után mindig szebbnek látom és érzem a bőröm.
Drágának találom, ezért sajnálom kidobni, de miután elfogy, nem fog hiányozni, és eszembe sem jutna újból megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Hagytam magam becsapni, amikor bemutatták a kézfejemen a bámulatos hámlasztást.
Körülbelül kéthetente egyszer jut eszembe használni.

zsibritagnes

2019. november 29.

Drága, de nagyon szépen megtisztítja a bőrömet az elhalt hámsejtektől. Tisztának és extra puhának érződik tőle a bőröm, nem csíp, és az illatát is kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Mandarindream

2019. október 10.

Nem tudom honnan veszik az emberek, hogy hámlasztja a bőrük. Egyértelműen maga a felvitt anyag csomósodik meg, nem a termék által "leszedett bőr". Egy része ráragad a bőrre, arcra, tenyérre, mindenre amihez hozzáér. Leszedni gépágyúval sem lehet, vékony filmréteget képez, húzza a bőrt, krém alatt nem lélegzik. "Felemelő" érzés. Egyszer-kétszer próbálkoztam vele, ha már ennyire bejön mindenkinek, de aztán több havi állás után kihajítottam. (Na ja, ez van, ha valakire nem hat a tömeghipnózis...) "C vitamin illatú"?! Wooow, nem kell csodálkozni a magas pontszámokon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Fujituli

2019. szeptember 27.

Citrusos illatú. Habár hámlasztani jól hámlaszt, nem tetszik, hogy ha le is mosom, megmarad a ragadós érzet a bőrön, és duplán vagy triplán kell öblíteni. Mivel zsebkendőfüggő vagyok száraz bőrtípussal, az orrtövem néha eléggé ramaty, ahogy hámlik, mint egy kígyó. Erre használom főképp a hámlasztást, mert ha rásminkelek, akkor a száraz bőrt az alapozó csak még jobban kiemeli. A hámlást remekül helyre rakja a cucc, sima bőrt csinál. Habár már 2 hónapja használom heti kb 2szer, de azt nem mondanám, hogy az arckomplexumot javítja. Inkább olyan ez, mint valami expressz megoldás, ami gyorsan jött, gyorsan ment. Ne várjunk tőle hosszú távon lassan kibontakozó teljesítményt. Azért a védelmére mondanám még (miután jól lehúztam), hogy én napi rendszerességgel használom a Purito termékcsaládot. Nem tudom, hogy a TBS c vitamin hámlasztója, vagy pedig a Purito, esetleg pedig együtt, de eléggé segítettek a száj körüli "hiperpigmentáció"n. A szájkörnyék elvileg mindenkinek kicsit sötétebb, de a termékek közül valamelyik (vagy mindegyik) segített kiegyenlíteni és kivilágosítani a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

PetraD96

2019. augusztus 6.

Nagyon szépen hámlaszt. Általában bőrradírt használok hámlasztásra, mivel le volt árazva gondoltam kipróbálom, nem bántam meg. Gyönyörűen puha lesz tőle az arcom és látványosan lekapja az elhalt bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Noemyy

2019. július 2.

Egyszerűen No.1 nálam! A pigment foltjaimra vettem,használat után halványodtak! Legalább 4 hónapig használható heti 2x-es alkalmazásnál! Már harmadjára vettem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

PinkPetra

2019. június 21.

Én másfél éve használom többé-kevésbé rendszeresen. Ha érzem hogy nem megfelelő a bőröm állaga, akkor az esti rutinba beiktatom (néha heti 2x, de volt hogy 2-3 héten belül 1x). Úgy tapasztalom, hogy túlzásba nem éri vinni, mert akkor "nincs hatása" (értsd nem szed le annyi bőrdarabkát).
Illetve azt vettem észre, hogy ha a kezem vagy az arcom kicsit is nedves, akkor se működik. Teljesen száraz bőrre kell felvinni.
Szerintem baromira drága, viszont rendszeresen le lehet vadászni 20%-os akcióban, úgy már elfogadhatóbb. Viszont mellette szól, hogy nekem nagyjából egy évig kitartott egy flakonnal (most kezdtem el a másodikat).
Szerintem tök vicces, hogy elvileg a bőrt gyűjti össze, szedi le kukacokban, de lehet másnak ez undi lenne :D
Nekem simább, szebb a bőröm rögtön radírozás után és a pattanásaim is kicsit gyorsabban regenerálódnak mióta használom (pláne ha sebes).
Az ára miatt és mert kicsit nehezen beszerezhető gondolkodom pontlevonáson, de maga a termék viszont nekem bejött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Honey
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.