The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

"A kaktuszvirág jellegzetes gyümölcsös, friss, virágos illatjegyei teszik olyan különlegessé, amiről nem akarsz lemaradni. A folyékony kézmosó szappan illatával, gazdagon habzó formulájával különleges hangulatot kölcsönöz minden fürdőzésnek, miközben természetes alapanyagainak köszönhetően a bőr puhaságáról is gondoskodik."

Pomelo

2020. augusztus 31.

Még a párom is imádja az illatát :) Friss, gyümölcsös, mosolygós :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Még a párom is imádja az illatát :) Friss, gyümölcsös, mosolygós :)

silence

2019. augusztus 5.

Idén nyáron a leg-leg számomra a folyékony szappanok között!
Nagyon szeretem a The Body Shop folyékony szappanokat, mert szuper állagúak, könnyedén szétoszlathatóak és abszolút nem szárítják az amúgy cserepesedésre hajlamos kezeimet.
Ez a limitált nyári, kaktuszos illatú kimondottan nagy kedvenc lett, mert amellett, hogy ugyanazt a tökéletes hatást nyújtja, amit már megszoktam a TBS folyékony szappanoktól, ennek valami fantasztikusan eltaláták az illatát!
Ez a fanyar, zöld kaktusz illat kiválóan felpezsdít a nap folyamán és annyira finom, hosszan tartó illata van, hogy sokan megkérdezték már, mi ez a jó parfüm rajtam? - pedig csak kezet mostam 😄
Ebből is jól feltankoltam, hogy ha már nem lesz kapható, akkor is legyen itthon....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Idén nyáron a leg-leg számomra a folyékony szappanok között!

Hidratálók: Glycerin, Honey, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.