The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Csokiillatú gyöngyházfényű krémes tusfürdő kakaóvajjal. Szappanmentes, nem szárítja ki a bőrt.

Hirannis

2015. június 5.

Ezt - mint a banános sampont - az illata miatt vettem meg, hiába tartalmaz mézet meg minden földi jót, csodát nem vártam egy tusfürdőtől. A gyerekek is imádják :) Igazi csokoládé illata van, az embernek szabályosan összefut a nyál a szájában. Mindig nem tudnék ezzel fürdeni mert tömény és hamar megunnám, de időszakosan előkerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

allebag2

2015. május 26.

Hát...az illatát nagyon szeretem. Az egész Chocomania termékcsaládért rajongtam, amíg ki nem vonták a forgalomból. A testvaj prémium, meg ugyebár az egy olyan termék, amit nem lehet csak úgy más márkákkal helyettesíteni, mert abban a TBS kiemelkedően jó. Viszont ez csak egy tusfürdő, és hatásra nem lehet sokkal többet várni tőle, mint akár egy saját márkástól. Kellemes használni, és nem szárítja a bőrt, de annyi pénzt biztos nem ér, mint amennyit elkérnek érte. És mivel tényleg nem rossz tusfürdő, de nem is nevezhető csodaszernek, ezért kap csak 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Pandácska

2015. február 22.

Sajnos nekem egyáltalán nem tetszik az illata, nem csokis, teljesen szétesik rajtam és valami fura szaga lesz. Az állaga jó, azt szeretem és nem szárítja a bőrömet, de akkor is ez volt az első és az utolsó flakonom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

djkaty

2015. január 28.

A hatása, az állaga és az illata jó lenne, viszont olyan erőteljes mű mellékillata van, hogy nem szívesen használom. Ez valószínűleg nem mindenki számára érezhető, hiszen sokan rajonganak érte, de nálam emiatt nem kap jó helyezést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

dorcidora

2015. január 28.

Nagy csalodas volt ez a tusfurdo, mivel nalunk nem kapni, hozattam valakivel. nagyon draga es mikor meglattam, hogy milyen kicsi a kiszerelese. az illata tenyleg nagyon jo, viszont a kis tomzsi uvegbol nehez kinyomni a tusfurdot. alig vartam, hogy elfogyjon. jah es nem habzik nagyon, ugy ereztem, hogy vegigfolyik a testemen es nem tisztit. az illata miatt kap csak 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

zsooofi

2015. január 22.

Mielőtt kivonják gyorsan lecsaptam rá és azt kell, hogy mondjam egyáltalán nem bántam meg. Az illata mennyei, imádom! Fürdés közben tömény csokiillatot érezni... hát az valami különleges érzés. Mintha maga Kleopátra lennék (tudom, ő tejben fürdött, de ezt a hasonlatot tudom most csak kitalálni), vagy egy öt csillagos wellness szállodában lennék valami luxuskezelésen. Nagyon sajnálom, hogy nem lesz többé csokicsoda (remélem visszahozzák majd és akkor még betárazok belőle). Az illata leginkább csak fürdés közben érződik, utána nem. Ez egyeseknek pozitívum, másoknak negatívum. Nekem az előbbi, mert parfümmel nem tudom milyen kevert illat jönne létre, de szerintem furcsa lenne. Számomra csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

hb0

2014. december 27.

Az illatát imádom, nem a legtartósabb, de kedvenc. Puhává varázsolia a bőrt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 27.

Az illatát imádom, nem a legtartósabb, de kedvenc. Puhává varázsolia a bőrt :)

vira.15

2014. október 13.

Jajj, jajj! Én imádom! Teljesen visszaidézi a gyerek korom :) Mikor anyukám olvasztja a csokit, hogy majd rákenhesse a sütire, csak volt ott egy rosszcsont, aki mindig elnyalta a felét még a tálban :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Sofia1976

2014. október 11.

Totál mesterséges az egész, alig vártam, hogy elfogyjon ennél százszor jobb TBS tusfürdők vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Hajnal_ka

2014. július 11.

Ajándékba kaptam szettben. Először fura volt az illata, de aztán a felénél kifejezetten megkedveltem. Az állaga is tetszik, egyedül az a fura színe nem jön be... ahogy előttem is írták: "gyöngyházkaki színű" :D ez nekem kissé visszatasztító, ahogy a fürdőkádban landol. :D De ezen kívül nincs gondom vele. Újra nem veszem, de azért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)