The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: nycole, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Ez az utántölthető dezodor alumíniumsó és parabén mentes, ennek ellenére 24 órás védelmet nyújt a benne található vulkanikus ásványi anyagoknak és az esszenciális olajoknak köszönhetően. Friss, tiszta illattal.

citromhab

2014. január 31.

Sajnos egyáltalán nem vált be, habár nagyon szerettem volna. Az illata kellemes, frissítő, viszont a hatékonysága nálam semmit nem ért, elég izzadós típus vagyok, és adtam időt (2-2,5 hétig használtam), hogy megszokjam, de pár óránként újra kellett kennem, ha nem akartam izzadságszagtól bűzölögni, ami elég kellemetlen, ilyen mértékben pedig ennyi idő alatt el is fogyott.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

doreeberry

2013. június 11.

Kicsit túlbecsültem ezt a dezodort, mert amikor 2-t fizet 3-t kap akció volt megvettem, + két utántöltőt is. Kár volt. Az illatával nincs gond, igazából egész kellemes, izzadásgátlást nem is nagyon vártam tőle, viszont az igencsak nagy csalódás, hogy a szagokat semennyire sem fedi el. Arra jó, hogy ha otthon ülök a gép előtt, vagy olvasgatok, de ha el kell mennem valahová, semmiféleképp sem ezt választom. Kár érte, többet reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

la.petite.peste

2013. május 31.

Csak kifejezetten hűvös vagy hideg időben, nem rohangálós-izzadós napokra. Az illata inkább érdekes, mint finom, otthonra szeretem használni, de csak nagyon-nagyon nem izzadósaknak ajánlanám állandó használatra minden nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

stella07

2013. április 29.

1 hét utána a kukába landolt. Soha nem voltam még olyan büdös, mint ettől a dezodortól. Később lehet teszek majd probát a másik illatokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Màrton Réka

2013. április 7.

Szàmomra nem volt a legtökéletesebb vàlasztàs. Az ilatta semleges, a hatàsa hagy némi kívánnivalót maga utàn, de lehet, hogy velem van a baj. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

tothdyna

2013. január 3.

A rózsaszín a kedvenc változatom, de legutóbb ilyet is vettem és most már ezt (is) használom. Hatásában ugyanolyannak érzem, az illata csak sokadik szaglászás után lett szimpatikus, most viszont már nagyon megszerettem, szerintem ez is állandó társam lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

stiffi90

2012. november 9.

Egy hónapja használom kb. Nagyon szeretem, jó az illata, hatása is teljesen megfelelő. Az árát maximálisan megéri!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Lisana

2012. október 9.

Most használom másfél hete és nagyon bejött. Nekem teljesen semlegesíti a szagokat a step aerobic óráimon is, pedig azok ám rendesen megizzasztják az embert. Az illata nem a kedvencem, de szolid, így tudok mellé nyugodtan parfümözni (a rózsaszínnek kicsit agresszívabb illata van, ott nehezebb lett volna mellé a parfümválasztás, ezért döntöttem inkább e mellett).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

nycole

2012. szeptember 11.

Pár hete használom, de egyre inkább kezdek kiábrándulni belőle. Az elején tetszett az illata, de mostanság már-már elviselhetetlen. Izzadást nem gátol nálam, de nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Cheebie

2012. augusztus 21.

Igaz nem használom régóta, de nekem egyelőre bevált, sőt, ez a legjobb alumíniumsó mentes deo amit használtam. A nagy melegben kicsit izzadtam de abszolút nincs izzadságszagom. Normál időjárásnál pedig abszolút nem izzadok tőle. Az eladó lány azt mondta van akinek beválik ez a termék van akinek nem, hál istennek én az előzőek táborába tartozom, mert már régóta keresem a megfelelő alu mentes deot, de eddig egyik sem jött be igazán. Ha továbbra is ilyen marad a hatása biztosan újraveszem - az utántöltőjét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.