The Body Shop

Ár:   4790   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabcsy90, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   4790
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

E-vitaminos nappali krémünk az abszolút bestseller. Egy arcápoló könnyedsége a tápláló arckrém minden előnyével. Búzacsíraolaj tartalmának köszönhetően intenzíven hidratálja és vitaminokkal tölti fel a száraz bőrt.

• száraz bőrre
  • védi a bőrt a környezeti hatásokkal szemben
  • segít semlegesíteni a szabadgyököket
  • bársonyosan puhává teszi a bőrt

Ár: 3999 , Eladó: herakut
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest 1. Ker , fizetés: Személyesen, vagy szállitással

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mafalda

2021. december 27.

Teljesen átlagos krém, semmi extrát nem éreztem a használatakor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

Teljesen átlagos krém, semmi extrát nem éreztem a használatakor.

Vicus

2021. október 14.

Nekem égett tőle a bőröm, nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Nekem égett tőle a bőröm, nem jött be.

gigiszekely

2021. május 17.

Könnyed formula, csodás illat. Picit irritatív (gondolom a parfüm miatt), így érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. Nagyon kellemes érzés az arcon, nem érzem azt, hogy eltömítené a pórusaimat. Csodát azért nem művelt. Normál bőrre ajánlom.

UPDATE: Rájöttem, hogy ő volt a ludas, amikor hirtelen egyik napról a másikra kicsapta valami az arcomat. :( Ment a kukába!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

szivecske

2021. április 1.

Nálam is picit irritatív érzés használat után a börön, nem tudom eldönteni, hogy szeretem e vagy sem. Nekem a géles verzió van belőle, nagyon könnyed kellemes állagú krém, Tavasszal ill Nyáron reggelente jó smink alá, de semmi több. Az ára meg elképesztően sok, inkább választok máskor valamit a patikából ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

bbiijjaa

2021. március 16.

Könnyed, vizes textúrájú krém, könnyű eloszlatni és jól hidratálja az arcbőröm. Nekem nem okozott eddig semmilyen problémát, igaz csak kb egy hete használom. Az összetevői tényleg nem annyira barátiak, de nem éreztem semmilyen kézzelfogható negatívumot még ezzel kapcsolatban. Bár ennyi pénzért tényleg lehet szebb összetevőjű krémeket is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

nikoletttarnoki

2021. március 10.

Tudom, hogy nem ez a legjobb összetételű arckrém a piacon, de a bőröm és az orrom is szereti. :) Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

tiri

2021. február 21.

Sokadszorra újra vettem, szerintem nekem ez marad, mint orok kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Sokadszorra újra vettem, szerintem nekem ez marad, mint orok kedvenc.

Katisza89

2021. február 16.

körülbelül négyszer próbáltam ki, az első 3 alkalommal kipirosodott száraz foltokat hozott elő, a negyedik alkalommal viszont az egész arcom kivörösödött, mintha csalán kiütések jelentek volna meg, rögtön lemostam és szerencsére el is múlt nyom nélkül. valószínűleg a krémben található rengeteg parfüm irritálta ennyire a normál érzékeny arcbőrömet. A sok parfüm miatt arcra nem ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Yura

2020. augusztus 10.

Életem első nappali arckréme volt és eléggé szerettem, majdnem teljesen el is használtam (csak azért nem, mert aztán jött egy időszak az életemben mikor tele lettem pattanásokkal arra meg ez kevés volt): Az illata finom, gyorsan beszívódik, érezhetően hidratál, viszont most elnézve az incije botrányos. Még jó (?) hogy akkor ezt nem tudtam, különben biztos nem vettem volna meg. Az előttem szólónak igaza van, ennyi pénzért jobbat is talál az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

friedblanka

2020. július 15.

Télen próbáltam ki a nagyon száraz bőrömre, szépen hidratálta, viszont utólag néztem csak meg az összetevő listát, amitől nem vagyok elájulva, főleg ennyi pénzért...nem fogom újravenni. A TO NMF krémje pont megfelelő, sokkal olcsóbb és parfümmentes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)