Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   4790   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabcsy90, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   4790
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

E-vitaminos nappali krémünk az abszolút bestseller. Egy arcápoló könnyedsége a tápláló arckrém minden előnyével. Búzacsíraolaj tartalmának köszönhetően intenzíven hidratálja és vitaminokkal tölti fel a száraz bőrt.

• száraz bőrre
  • védi a bőrt a környezeti hatásokkal szemben
  • segít semlegesíteni a szabadgyököket
  • bársonyosan puhává teszi a bőrt

BRebi

2019. május 27.

Régen nagyon szerettem, leginkább az illata miatt. Valóban szépen hidratált, felfrissítette a bőrt, azonban nagyon gyorsan fogyott. Az ára nagyon sok, ahhoz képest, hogy milyen kevés adag jár hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

darbarad

2019. április 30.

Anyukám kapta, de mivel Neki megvan a saját rutinja, a saját kedvenc krémei, így továbbadta nekem. Őszintén szólva, nem volt rám túl nagy hatással, kedves kis hidratáló, de semmi több. Kidobni viszont nem akartam, így inkább a sminklemosásba építettem bele, a szemsminkemet mindig vele szedtem le, és ha minimális alapozó vagy korrektor volt rajtam, akkor azt is vele tűntettem el. Erre viszont egész jónak bizonyult, utána kellemes puha és táplált volt az arcbőröm. A nyakamra is használtam. Ma fogyott el, megvenni nem fogom, de azért jó szolgálatot tett, igaz, nem az eredeti funkciója szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Sziporka88

2019. január 20.

Nagyon finom az illata!!! Maga a krém nagyon lágy, kicsit folyós. Jól hidratálja a száraz bőröm, de semmi extra nem jár vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

petrakauth

2019. január 17.

Sokáig használtam ha szárazabbnak éreztem a bőröm, semmi különös változást nem hozott, de jó az illata, kellmesen hidratált. Számomra egy átlagos mindennapi hidratálóról van szó. Nyárra vettem hogy a nap által kiszárított bőrömnek tudjak adni egy kis extra hidratálást, mert a mindennapi hidratálóm nem volt elég és célra tökéletesen megfelelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

slytherclaw

2019. január 17.

Kombinált és nagyon érzékeny bőröm van, nálam minden új krém vagy arctisztító elég nagy rizikó. Novemberben hirtelen nagyon sokat romlott a bőröm állapota (szeles, hideg idő plusz bent a fűtés), kiszáradt és húzódott még az amúgy olajosabb részeken is. Sok utánajárás után emellett az arckrém mellett döntöttem, mert a Body Shop angol meg holland oldalain végigbogarászott vélemények alapján úgy tűnt, hogy kombinált bőrre ez sokaknak bevált.
Az első két-három napon úgy tűnt, hogy sok lesz, de aztán valahogy megszokta a bőröm és nagyon gyorsan beszívja. Nem marad utána más, csak pihe-puha bőr. Nem túl zsíros, nem is túl kevés, pont jó. Gyanítom, hogy amint húsz fok fölé megy megint a hőmérséklet, nem leszünk ennyire jóba, de most télen boldog vagyok vele.

Update: Sajnos nem bírta a bőröm még télen se, szerintem kombinált bőrre sok. Sajnálom, mert nagyon lelkes voltam az elején :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

nemzsofi

2019. január 12.

Néhányan írták hogy filmes réteget képez, de szerencsére ezt csak az után olvastam el, hogy megvettem :) eléggé száraz a bőröm, pláne így télen, így mindenképp szülségem volt valamire, hogy ne húzódjon. Nem tudom elviselni a zsíros krémeket, meg úgy igazán bármilyen krémet, ami után érzem, hogy oda kentem valamit. Szerencsére ez olyan hamar és jól beszívódik, hogy sokszor nincs is kedvem sminkelni rá, olyan puha a bőrőm. Egyébként az alapozóimmal is jól működik, nem pereg le. Szerintem máskor is fogok venni belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

kittikasznar

2018. december 14.

Nekem nagyon bejön,olyan mintha rajtam sem lenne és nekem ez a lényeg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Nekem nagyon bejön,olyan mintha rajtam sem lenne és nekem ez a lényeg :)

Fberni

2018. december 1.

Gyorsan beszívódik, lágyan hidratál, nem hagy ragacsos érzést.Kombinált bőrömnek elegendő a hideg időben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

pavac

2018. szeptember 10.

Finom illatú, kellemes textúrájú krém. Gyorsan beszívódik, lágyan hidratál. Szereti a bőröm, nem hagy ragacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

KRozi

2018. augusztus 18.

Szeretem használni, könnyen beszívódik, jól hidratál. A kombinált bőröm szárazságra hajlamos rèszei nem hámlanak ha használom, közben pedig a zsírosodó rèszt nem nehezíti.
Azèrt a 4 csillag, mert nincs sok viszonyítási alapom ès szerintem biztos van hozzám jobban illő arckrèm. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)